Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Mléko a výživa
Dětská výživa
, Strana 9
Kojenecká mléka
Příkrmy
Dětské kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Dětské nápoje
Nejprodávanější
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14863
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Broskev s hruškou (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14887
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Švestka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
27463
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Meruňka s banánem (120 g)
Skladem
(>5 ks)
12760
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
314
položek celkem
Cena
17
Kč
3140
Kč
1
17
3140
Na skladě
270
Akce
76
Novinka
0
Tip
0
Zachraň mě!
20
Výhodné balení
2
Výprodej
6
Dlouhodobě snížená cena
1
Značky
Beggs
16
DayUp
19
Ella's Kitchen
65
Good Gout
50
Hamánek
44
Holle
38
Kendamil
44
LoveMade
6
Salvest Family
1
Salvest Põnn
23
Salvest Smushie
8
Věk dítěte
?
od narození
11
od ukončeného 4. měsíce
64
od ukončeného 5. měsíce
10
od ukončeného 6. měsíce
102
od ukončeného 7. měsíce
16
od ukončeného 8. měsíce
28
od ukončeného 10. měsíce
12
od ukončeného 12. měsíce
16
od ukončeného 24. měsíce
6
od 3 let
13
od 6 let
1
Vícebalení
3x (trojbalení)
4
4x (čtyřbalení)
7
5x (pětibalení)
9
6x (šestibalení)
2
Položek k zobrazení:
314
Výpis produktů
Hamánek Jahoda a jablko 100% ovoce 6m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6450000046
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE ovocné pyré s banánem (90 g)
Vyprodáno
38,90 Kč
EK002/1
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (90 g)
Skladem
(>5 ks)
38,90 Kč
:
43,22 Kč / 100 g
Do košíku
EK001/1
DayUp Fruits Borůvka (100 g)
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900058
Hamánek Kuře se zeleninou a bramborovým pyré 6m+ (190 g)
Skladem
(3 ks)
44,90 Kč
:
23,63 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23606010000083
Kendamil Premium 3 HMO+, 2,4 kg (3× 800 g), kreativní balení s dárkem
Vyprodáno
1 439 Kč
:
599,58 Kč / 1 kg
35343265/BOX
Hamánek proteinové křupky hráškové lusky a mořská sůl (30 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
124,50 Kč / 100 g
Do košíku
6699900002
Hamánek Broskev, bezinka a jablko 100% ovoce 6m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6456400030
Akce
52 Kč
–20 %
Holle BIO Vegetariánské kari (190 g)
Skladem
(2 ks)
41,60 Kč
:
21,89 Kč / 100 g
Do košíku
147904
Beggs Omega-3, EPA+DHA (90 cps.)
Skladem
(>5 balení)
349 Kč
:
3,88 Kč / 1 kapsle
Do košíku
760109
Beggs nápoj hroznové víno & švestka (300 ml)
Skladem
(>5 ks)
49,90 Kč
:
16,63 Kč / 100 ml
Do košíku
200236
Beggs Kids Vitamin D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)
Skladem
(>5 ks)
349 Kč
:
116,33 Kč / 10 ml
Do košíku
760086
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s černým rybízem (5x90 g)
Vyprodáno
193,90 Kč
:
43,09 Kč / 100 g
EK003
Hamánek Hruška a banán 100% ovoce 4m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6458000035
Akce
78,90 Kč
–20 %
Holle BIO Křupavé špaldové tyčky (80 g)
Skladem
(>5 ks)
63,12 Kč
:
78,90 Kč / 100 g
Do košíku
163604
Akce
47,90 Kč
–20 %
Holle BIO Broskev a jablko (190 g)
Skladem
(>5 ks)
38,32 Kč
:
20,17 Kč / 100 g
Do košíku
173104
Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (90 g)
Skladem
(>5 ks)
38,90 Kč
:
43,22 Kč / 100 g
Do košíku
EK258/1
Akce
114,90 Kč
–20 %
Holle BIO Banánová mléčná kaše (250 g)
Skladem
(2 ks)
91,92 Kč
:
36,77 Kč / 100 g
Do košíku
110301
Akce
114,90 Kč
–20 %
Holle BIO Špaldová kaše (250 g)
Skladem
(>5 ks)
91,92 Kč
:
36,77 Kč / 100 g
Do košíku
109301
Akce
47,90 Kč
–20 %
Holle BIO Jablko a borůvky (190 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(2 ks)
38,32 Kč
:
20,17 Kč / 100 g
Do košíku
167604
Akce
47,90 Kč
–20 %
Holle BIO Jablko a švestka (190 g)
Vyprodáno
38,32 Kč
:
20,17 Kč / 100 g
107601
Akce
Zachraň mě!
193,90 Kč
–35 %
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s černým rybízem (5x90 g), exp. 31.10.2026
Skladem
(>5 ks)
126,03 Kč
:
28,01 Kč / 100 g
Do košíku
EK003/EXP1
Akce
Zachraň mě!
529 Kč
–30 %
Poškozená plechovka - Kendamil Premium 4 HMO+ (800 g)
Vyprodáno
370 Kč
:
46,25 Kč / 100 g
35343266/POS
Ella's Kitchen BIO White One Ovocné pyré s melounem (4 × 90 g)
Skladem
(>5 ks)
193,90 Kč
:
53,86 Kč / 100 g
Do košíku
EK265
Ella's Kitchen BIO White One Ovocné pyré s melounem (90 g)
Vyprodáno
48,50 Kč
:
53,89 Kč / 100 g
EK265/1
Ella's Kitchen BIO ORANGE ONE ovocné pyré s mangem (5x90 g)
Vyprodáno
193,90 Kč
:
43,09 Kč / 100 g
EK247
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kiwi s jablkem a banánem (5x90 g)
Skladem
(>5 ks)
193,90 Kč
:
43,09 Kč / 100 g
Do košíku
EK004
Akce
Zachraň mě!
193,90 Kč
–35 %
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5x90 g), exp. 30.10.2026
Skladem
(>5 ks)
126,03 Kč
:
28,01 Kč / 100 g
Do košíku
EK001/EXP4
Hamánek proteinové křupky kukuřice a mořská sůl (20 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
124,50 Kč / 100 g
Do košíku
6699900001
Beggs nápoj tropické ovoce (300 ml)
Skladem
(>5 ks)
49,90 Kč
:
16,63 Kč / 100 ml
Do košíku
200234
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 9 z 11.
1
9
11
314
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.