Kendamil

Kendamil

Prémiová řada kojenecké výživy Kendamil je vyrobena z plnotučného mléka na místních farmách v Cumbrii a Lake District ve Velké Británii. Mléka byla vyvinuta speciálně tak, aby bylo zachováno to nejlepší z přírody. Speciální postup zpracování zajišťuje nejen plnou a krémovou chuť, ale také vysoké nutriční hodnoty plnotučného mléka v kombinaci se všemi základními vitamíny a minerály, které vaše dítě potřebuje pro přirozený rozvoj a růst. Produkty Kendamil jsou bez palmového oleje, bez rybího tuku, bez GMO i bez sóji.

Všechny druhy dětského mléka Kendamil, od těch určených pro novorozence, až po mléko určené batolatům, jsou blízká mateřskému mléku právě proto, že jsou vyrobena tradiční recepturou z plnotučného kravského mléka. Díky plnotučnému mléku mají sladší a plnější chuť, což vaše dítě jistě ocení. 

Kojenecká mléka Kendamil jsou obohacena o vitamíny a minerální látky s vyrovnaným množstvím přírodní syrovátky. Obohacena o kaseinový protein, prebiotika (GOS) a esenciální mastné kyseliny Omega 3 a Omega 6. Plnotučné mléko obsahuje přirozeně se vyskytujíc Beta-palmitát (OPO), Tryglicerid mastné kyseliny, která se přirozeně nachází v mateřském mléce. Beta-palmitát (OPO) optimalizuje vstřebávání vápníku. Plnotučné mléko je tedy nejpřirozenější pro spokojené bříško vašeho miminka, což vede k lepšímu zažívání a tudíž i klidnějšímu spánku.

Dětské rýžové a cereální kaše jsou vyrobené jen z těch nejlepších ingrediencí a ovoce a neobsahují žádné přidané soli ani cukry. Jsou obohacené o vitamíny a minerály, které jsou důležité pro přirozený vývoj Vašeho děťátka. Sortiment kaší Kendamil je vhodný už od 4 měsíců dítěte jako součást pestré stravy nebo jako doplněk ke kojení. Najdete u nás kaše mléčné, nemléčné i bezlepkové. Vaše dítě si kaše Kendamil oblíbí díky skvělé chuti, jemné textuře a zároveň mu poskytuje dokonalou výživu.

 

Na HealthFactory.cz Kendamilu rozumíme. Jsme oficiálním e-shopem značky

Jsme rodinná firma, která je výhradním distributorem značky Kendamil pro Českou republiku a další země. Na Healthfactory.cz vždy najdete kompletní nabídku včetně všech novinek.

Pokud vás cokoliv zajímá, nebojte se nás zeptat.

Oficiální e-shop

Stránka 1 z 3 - 60 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 60 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.