Platební metody

Healtfactory.cz Healtfactory.cz
Na HealthFactory.cz můžete zaplatit několika platebními metodami. Využijte klasické platební karty, benefitní programy nebo třeba odloženou platbu. Pro co nejrychlejší expedici vaší objednávky doporučujeme využít klasický bankovní převod až jako poslední možnou variantu platby.

On-line platební kartou 

Bezpečně a pohodlně zaplaťte vaší platební kartou Mastercard, Maestro, Visa nebo Visa Electron. Využíváme platební brány GoPay a ShoptetPay.

Platba stravenkovými kartami Edenred 

Platba online body z benefitního programu společnosti Edenred. Platební bránu poskytuje společnost ComGate.

On-line bankovním převodem

Online bankovní převod je způsob platby, při kterém vás platební brána Gopay bezpečně přesměruje do prostředí vašeho internetového bankovnictví. 

GoPay peněženka

GoPay peněženka je způsob platby, při kterém používáte údaje uložené ve vašem GoPay účtu. K zaplacení platby jsou použity peníze, které si na svůj GoPay účet dobíjíte. Výhodou platby je, že nemusíte zadávat žádné údaje z karty, ani vyplňovat platební údaje.

Bitcon (kryptoměna)

Platební brána Gopay vám bezpečně ukáže, kam a kolik bitcoinů je třeba poslat. 

Apple Pay

Apple Pay je bezpečná platební metoda, která umožňuje zákazníkům jednoduché placení pomocí karty uložené v Apple Wallet. Při placení se nemusí opisovat žádné číslo karty a další údaje. Bránu poskytuje ComGate.

Google Pay

Okamžitá a bezpečná platba elektronickou peněženkou Google Pay. Bránu poskytuje GoPay.

Mplatba

Mobilní bezpečná platba operátora T-mobile, strhnutá z kreditu nebo přičtená k tarifnímu vyúčtování. Poskytuje GoPay.

Bankovní převod

Platbu odešlete na bankovní účet. Údaje zjistíte po dokončení objednávky. Zpracování objednávky závisí na délce převodu banky a následné administrativě spojené se spárováním platby.