Kdo jsme?

Jsme rodinná firma Health Academy, která chce druhým nabízet jen to, čemu sama věří. Najít produkty, které by toto očekávání splňovaly a které bychom si sami kupovali, ale nebylo vůbec jednoduché. Nicméně Vaše spokojenost a hlavně spokojená bříška miminek jsou to, proč nás naše práce baví, co nám dává smysl a co nás posouvá dopředu.

Značkou, která nás jako první nadchla kvalitou, prémiovostí a jedinečný složením, byl Kendamil. Tato kojenecká výživa vzniká ve Velké Británii z plnotučného mléka spokojených, volně se pasoucích krav lokálních farmářů. Je esencí všeho dobrého, co se v čisté přírodě hned vedle Národního parku Lake District rodí, a věříme, že je to to nejlepší, co vám můžeme nabídnout. Mnoha mladým rodinám Kendamil vyřešil problémy s bolavými bříšky miminek a vrátil spánek jim i rodičům. Dnes proto patří do společenství spokojených rodin, s kterými nás nespojují jen obchodní vztahy, ale už i přátelství.

Spolu s tím, jak miminka rostla, měnily si i jejich nároky na výživu. To je důvod, proč jsme se znovu pustili do hledání a pro český trh objevili francouzskou značku BIO příkrmů Good Gout. Francie je gurmánská velmoc, což se samozřejmě promítá i do této dětské stravy. Zakládá si na jednoduché a snadné čitelnosti chutí, čistotě produktů bez jakýchkoli zbytečností, jejich jemné textuře a pohodlném používání. A navíc k tomu i malé strávníky vychovává.

Velmi podobné principy vyznává i estonská firma Salvest, jejíž zkušenosti s výrobou potravin sahají až do roku 1946. Její dětské příkrmy Põnn, ovocné kapsičky Muuti, svačinky Smushie a polévky Prestó vznikají ze 100% BIO surovin, a to s respektem k přírodě a životnímu prostředí. Kromě exotických složek pocházejí veškeré ingredience od lokálních farmářů ze vzdálenosti maximálně 100 km od výrobní linky, kde se zpracovávají. Tím odpadá jejich nesmyslné převážení z jednoho konce světa na druhý a snižuje se uhlíková stopa, takže i naše planeta může lépe dýchat. To jsou hodnoty, které vyznáváme také my, a proto jsme se je rozhodli zpřístupnit i našim dětem a jejich rodičům.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.