Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Mléko a výživa
Dětská výživa
, Strana 10
Kojenecká mléka
Příkrmy
Dětské kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Dětské nápoje
Nejprodávanější
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14863
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Broskev s hruškou (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14887
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Švestka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
27463
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Meruňka s banánem (120 g)
Skladem
(>5 ks)
12760
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
314
položek celkem
Cena
17
Kč
3140
Kč
1
17
3140
Na skladě
270
Akce
76
Novinka
0
Tip
0
Zachraň mě!
20
Výhodné balení
2
Výprodej
6
Dlouhodobě snížená cena
1
Značky
Beggs
16
DayUp
19
Ella's Kitchen
65
Good Gout
50
Hamánek
44
Holle
38
Kendamil
44
LoveMade
6
Salvest Family
1
Salvest Põnn
23
Salvest Smushie
8
Věk dítěte
?
od narození
11
od ukončeného 4. měsíce
64
od ukončeného 5. měsíce
10
od ukončeného 6. měsíce
102
od ukončeného 7. měsíce
16
od ukončeného 8. měsíce
28
od ukončeného 10. měsíce
12
od ukončeného 12. měsíce
16
od ukončeného 24. měsíce
6
od 3 let
13
od 6 let
1
Vícebalení
3x (trojbalení)
4
4x (čtyřbalení)
7
5x (pětibalení)
9
6x (šestibalení)
2
Položek k zobrazení:
314
Výpis produktů
Akce
104 Kč
–20 %
Holle BIO Dětské špaldové keksy (150 g)
Skladem
(>5 ks)
83,20 Kč
:
55,47 Kč / 100 g
Do košíku
143606
Akce
87,90 Kč
–20 %
Holle Bio Lama Loops - křupavé cereální kroužky s jahodou a jablkem (125 g)
Skladem
(>5 ks)
70,32 Kč
Do košíku
14222
Akce
Výprodej
46,90 Kč
–25 %
Beggs BIO Nápoj tropické ovoce (300 ml)
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
:
11,67 Kč / 100 ml
Do košíku
200171
6x Kendamil Premium 4 HMO+ (800 g)
Skladem
(>5 ks)
3 140 Kč
:
65,42 Kč / 100 g
Do košíku
35343266/6
Akce
59 Kč
–20 %
Holle BIO Kuskus (220 g)
Vyprodáno
47,20 Kč
:
21,45 Kč / 100 g
147704
Akce
Zachraň mě!
50,90 Kč
–50 %
Ella's Kitchen BIO Borůvky s jogurtem (90 g), exp. 31.10.2026
Skladem
(>5 ks)
25,45 Kč
:
28,28 Kč / 100 g
Do košíku
EK260/EXP3
DayUp Fruits Jahoda (100 g)
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900059
Akce
74,90 Kč
–20 %
Holle Bio Smoothie Drops - ovocné smoothie kousky (15 g)
Skladem
(>5 ks)
59,92 Kč
Do košíku
14273
Akce
Zachraň mě!
38,90 Kč
–53 %
Ella's Kitchen BIO křupavé kroužky se sýrem a rajčaty (20 g), exp. 10.11.2026
Skladem
(>5 ks)
18 Kč
:
90 Kč / 100 g
Do košíku
EK427/EXP
Akce
78,90 Kč
–20 %
Holle BIO Little Farm špaldové sušenky (100 g)
Skladem
(>5 ks)
63,12 Kč
:
63,12 Kč / 100 g
Do košíku
167404
Ella's Kitchen BIO YELLOW ONE ovocné pyré s banánem (5x90 g)
Vyprodáno
193,90 Kč
:
43,09 Kč / 100 g
EK002
Good Gout BIO Batátové pyré (2x120 g)
Vyprodáno
99,90 Kč
:
41,63 Kč / 100 g
14450
Hamánek Piškoty bezlepkové (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
29,08 Kč / 100 g
Do košíku
OSTB00099
Akce
99,90 Kč
–20 %
Holle Bio Ruebli Keksy - bio mrkvové sušenky (125 g)
Skladem
(>5 ks)
79,92 Kč
Do košíku
14219
Akce
Zachraň mě!
69,90 Kč
–49 %
Ella's Kitchen BIO Zeleninové lasagne se sýrem (130 g), exp. 31.10.2026
Skladem
(>5 ks)
35 Kč
:
26,92 Kč / 100 g
Do košíku
EK226/EXP
Hamánek ovocný multipack s dárkem (4 x 180 g)
Skladem
(>5 ks)
99 Kč
Do košíku
6459800050
Hamánek Piškoty (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
26,90 Kč
:
22,42 Kč / 100 g
Do košíku
OSTB00090
Hamánek Hruška a jablko ovocná svačinka 4m+ (190 g)
Skladem
(>5 ks)
32,90 Kč
:
17,32 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23600140000083
Beggs Vitamin D3 + K2 (30 ml)
Skladem
(>5 ks)
399 Kč
:
133 Kč / 10 ml
Do košíku
760413
Akce
114,90 Kč
–20 %
Holle BIO Junior müsli s ovocem (250 g)
Skladem
(4 ks)
91,92 Kč
:
36,77 Kč / 100 g
Do košíku
139901
Akce
Zachraň mě!
56,90 Kč
–24 %
Ella's Kitchen BIO Mango, hruška a papája (120 g), exp. 30.11.2026
Skladem
(>5 ks)
42,68 Kč
:
35,57 Kč / 100 g
Do košíku
EK208/EXP1
Zachraň mě!
Poškozená krabice -Kendamil BIO Nature 1 (600 g)
Skladem
(2 ks)
269 Kč
:
448,33 Kč / 1 kg
Do košíku
35343618/POS
Kendamil Premium 4 HMO+, 2,4 kg (3× 800 g), kreativní balení s dárkem
Vyprodáno
1 439 Kč
:
599,58 Kč / 1 kg
35343266/BOX
Akce
104 Kč
–20 %
Holle BIO Dětský čaj bylinný (20× 1,5 g)
Skladem
(5 ks)
83,20 Kč
:
277,33 Kč / 100 g
Do košíku
110603
Akce
Zachraň mě!
53,90 Kč
–24 %
Ella's Kitchen BIO křupavé tyčky s kukuřicí a mrkví (16 g), exp. 29.12.2026
Skladem
(>5 ks)
40,43 Kč
:
16 845,83 Kč / 100 g
Do košíku
EK428/EXP1
Akce
Zachraň mě!
25,90 Kč
–23 %
DayUp Wake&GO Sladké Jablko s vanilkou a ovesnými vločkami (120 g), exp. 01.12.2026
Skladem
(>5 ks)
19,90 Kč
:
16,58 Kč / 100 g
Do košíku
7799900006/EXP
Hamánek Meruňka ovocná svačinka 4m+ (180 g)
Skladem
(1 ks)
32,90 Kč
:
18,28 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23600070000083
50,90 Kč
–24 %
Ella's Kitchen BIO Křupky rajče a pórek (20 g), exp. 19.11.2026
Skladem
(>5 ks)
38,18 Kč
:
190,90 Kč / 100 g
Do košíku
EK326/EXP3
Akce
Zachraň mě!
56,90 Kč
–24 %
Ella's Kitchen BIO Dětská rýže, hruška a broskve (120 g), exp. 31.10.2026
Skladem
(>5 ks)
42,68 Kč
:
35,57 Kč / 100 g
Do košíku
EK168/EXP2
Hamánek Borůvka a jablko ovocná svačinka 6m+ (190 g)
Skladem
(>5 ks)
32,90 Kč
:
17,32 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23600080000083
Ovládací prvky výpisu
Načíst 14 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 10 z 11.
1
10
11
314
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.