Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Mléko a výživa
Dětská výživa
, Strana 8
Kojenecká mléka
Příkrmy
Dětské kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Dětské nápoje
Nejprodávanější
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14863
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Broskev s hruškou (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14887
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Švestka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
27463
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Meruňka s banánem (120 g)
Skladem
(>5 ks)
12760
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
314
položek celkem
Cena
17
Kč
3140
Kč
1
17
3140
Na skladě
271
Akce
76
Novinka
0
Tip
0
Zachraň mě!
20
Výhodné balení
2
Výprodej
6
Dlouhodobě snížená cena
1
Značky
Beggs
16
DayUp
19
Ella's Kitchen
65
Good Gout
50
Hamánek
44
Holle
38
Kendamil
44
LoveMade
6
Salvest Family
1
Salvest Põnn
23
Salvest Smushie
8
Věk dítěte
?
od narození
11
od ukončeného 4. měsíce
64
od ukončeného 5. měsíce
10
od ukončeného 6. měsíce
102
od ukončeného 7. měsíce
16
od ukončeného 8. měsíce
28
od ukončeného 10. měsíce
12
od ukončeného 12. měsíce
16
od ukončeného 24. měsíce
6
od 3 let
13
od 6 let
1
Vícebalení
3x (trojbalení)
4
4x (čtyřbalení)
7
5x (pětibalení)
9
6x (šestibalení)
2
Položek k zobrazení:
314
Výpis produktů
Hamánek Jablko a dýně 6m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6453700024
Hamánek Kuřecí ragú se zeleninou a těstovinou 8m+ (230 g)
Skladem
(>5 ks)
49,90 Kč
:
21,70 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23626130055083
Akce
Zachraň mě!
125,90 Kč
–50 %
Good Gout BIO Pórek s brambůrkem a treskou (190 g), exp. 13.10.2026
Skladem
(>5 ks)
62,95 Kč
:
33,13 Kč / 100 g
Do košíku
10032/EXP1
Kendamil Premium 1 (800 g)
Skladem
(>5 ks)
469 Kč
:
586,25 Kč / 1 kg
Do košíku
35344018
DayUp Power Energy Jablko Banán Čokoláda Káva (100 g)
Skladem
(>5 ks)
25,90 Kč
:
25,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900088
Hamánek Jablko, hruška a batáty 6m+ (100 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6454700028
Akce
49 Kč
–20 %
Holle BIO 100% mrkvička (125 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
39,20 Kč
:
31,36 Kč / 100 g
Do košíku
144101
Akce
114,90 Kč
–20 %
Holle BIO Kaše z ovesných vloček (250 g)
Vyprodáno
91,92 Kč
:
36,77 Kč / 100 g
109701
Hamánek Jablko, banán a špenát 6m+ (100 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6454800029
Hamánek Mango a jablko 100% ovoce 6m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6453900049
Hamánek Mrkev s hovězím masem a rýží 6m+ (230 g)
Skladem
(>5 ks)
49,90 Kč
:
21,70 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23626780000083
Akce
47,90 Kč
–20 %
Holle BIO Jablko s banánem a meruňkami (190 g)
Skladem
(3 ks)
38,32 Kč
:
20,17 Kč / 100 g
Do košíku
178504
Ella's Kitchen BIO PINK ONE ovocné smoothie s rebarborou (5x90 g)
Skladem
(>5 ks)
193,90 Kč
:
43,09 Kč / 100 g
Do košíku
EK258
Hamánek Švestka a jablko 100% ovoce 4m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6451600022
Ella's Kitchen BIO Dětská rýže, hruška a jablko (120 g)
Skladem
(>5 ks)
56,90 Kč
:
47,42 Kč / 100 g
Do košíku
EK106
Good Gout BIO Banán (4x85 g)
Skladem
(>5 ks)
149 Kč
:
43,82 Kč / 100 g
Do košíku
12722
Beggs BIO Kiwi a banán (120 g)
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
33,25 Kč / 100 g
Do košíku
300094
6x Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
Vyprodáno
3 140 Kč
:
65,42 Kč / 100 g
35343265/6
Good Gout BIO BLW Tyčinky z hrášku a cukety (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
145,90 Kč
:
121,58 Kč / 100 g
15211
Akce
51 Kč
–20 %
Holle BIO Cereální müsli s ovocem (220 g)
Skladem
(>5 ks)
40,80 Kč
:
18,55 Kč / 100 g
Do košíku
169904
Akce
47,90 Kč
–20 %
Holle BIO Dýně s rýží (190 g)
Vyprodáno
38,32 Kč
:
20,17 Kč / 100 g
108601
Good Gout BIO Mini bagetky s rozmarýnem a sýrem (70 g)
Skladem
(>5 ks)
132,90 Kč
:
189,86 Kč / 100 g
Do košíku
10780
Akce
49 Kč
–20 %
Holle BIO Mrkev s bramborem (190 g)
Skladem
(>5 ks)
39,20 Kč
:
20,63 Kč / 100 g
Do košíku
108001
Akce
47,90 Kč
–20 %
Holle BIO Zeleninová směs (190 g)
Vyprodáno
38,32 Kč
:
20,17 Kč / 100 g
169604
DayUp Yellow ovocná kapsička s jogurtem a quinoa vločkami (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
25,90 Kč
:
25,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900081
Ella's Kitchen BIO RED ONE ovocné pyré s jahodami (5x90 g)
Vyprodáno
193,90 Kč
:
43,09 Kč / 100 g
EK001
Hamánek Jablko a mrkev 6m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6453100023
Ella's Kitchen BIO Jablko a banán (120 g)
Skladem
(>5 ks)
56,90 Kč
:
47,42 Kč / 100 g
Do košíku
EK016
Beggs nápoj aronie, jablko, banán & jahoda (300 ml)
Skladem
(>5 ks)
49,90 Kč
:
16,63 Kč / 100 ml
Do košíku
200235
DayUp Fruits Pomeranč (100 g)
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900057
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 8 z 11.
1
8
11
314
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.