Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Mléko a výživa
Dětská výživa
, Strana 7
Kojenecká mléka
Příkrmy
Dětské kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Dětské nápoje
Nejprodávanější
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14863
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Broskev s hruškou (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14887
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Švestka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
27463
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Meruňka s banánem (120 g)
Skladem
(>5 ks)
12760
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
313
položek celkem
Cena
17
Kč
3140
Kč
1
17
3140
Na skladě
271
Akce
76
Novinka
0
Tip
0
Zachraň mě!
20
Výhodné balení
2
Výprodej
6
Dlouhodobě snížená cena
1
Značky
Beggs
16
DayUp
19
Ella's Kitchen
65
Good Gout
50
Hamánek
43
Holle
38
Kendamil
44
LoveMade
6
Salvest Family
1
Salvest Põnn
23
Salvest Smushie
8
Věk dítěte
?
od narození
11
od ukončeného 4. měsíce
63
od ukončeného 5. měsíce
10
od ukončeného 6. měsíce
102
od ukončeného 7. měsíce
16
od ukončeného 8. měsíce
28
od ukončeného 10. měsíce
12
od ukončeného 12. měsíce
16
od ukončeného 24. měsíce
6
od 3 let
13
od 6 let
1
Vícebalení
3x (trojbalení)
4
4x (čtyřbalení)
7
5x (pětibalení)
9
6x (šestibalení)
2
Položek k zobrazení:
313
Výpis produktů
Beggs BIO Batáty a jablka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
33,25 Kč / 100 g
Do košíku
300098
Akce
84,90 Kč
–20 %
Holle BIO Červená čočka se zeleninou a telecím masem (220 g)
Vyprodáno
67,92 Kč
:
33,96 Kč / 100 g
169104
DayUp Power Protein Kakao (100 g)
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900001
Hamánek Nočky se zeleninou a vepřovým masem 8m+ (230 g)
Skladem
(>5 ks)
49,90 Kč
:
21,70 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23626790000083
DayUp Power Collagen Banán Mango (100 g)
Objednáno u dodavatele
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
7799900087
Akce
47,90 Kč
–20 %
Holle BIO Cuketa s dýní a bramborem (190 g)
Vyprodáno
38,32 Kč
:
20,17 Kč / 100 g
169504
DayUp Red ovocná kapsička s jogurtem a lněnými semínky (120 g)
Skladem
(>5 ks)
25,90 Kč
:
25,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900077
Kendamil pro-comfort kapky pro děti (7,5 ml), doplněk stravy s probiotiky
Skladem
(>5 ks)
499 Kč
:
499 Kč / 1 ks
Do košíku
92000036
Akce
Zachraň mě!
89,90 Kč
–41 %
Poškozená krabice - Kendamil Mléčná kaše s lesním ovocem (150 g)
Vyprodáno
53 Kč
:
35,33 Kč / 100 g
92000151/POS
Ella's Kitchen BIO ORANGE ONE ovocné pyré s mangem (90 g)
Skladem
(>5 ks)
38,90 Kč
:
43,22 Kč / 100 g
Do košíku
EK247/1
Hamánek Jablko, mrkev a červená řepa 6m+ (100 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6457900034
Beggs BIO Mrkev a jablka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
33,25 Kč / 100 g
Do košíku
300099
DayUp Power Collagen Kokos Vanilka (100 g)
Objednáno u dodavatele
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
7799900086
Akce
104 Kč
–20 %
Holle BIO Minis banánové s pomerančem (8× 12,5 g)
Skladem
(>5 ks)
83,20 Kč
:
83,20 Kč / 100 g
Do košíku
145104
DayUp Wake&GO Horká hruška se skořicí a ovesnými vločkami (120 g)
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900005
Ella's Kitchen BIO PURPLE ONE ovocné pyré s černým rybízem (90 g)
Skladem
(>5 ks)
38,90 Kč
:
43,22 Kč / 100 g
Do košíku
EK003/1
Akce
42,90 Kč
–20 %
Holle BIO Hruška 100% (125 g)
Skladem
(>5 ks)
34,32 Kč
:
27,46 Kč / 100 g
Do košíku
106801
Ella's Kitchen BIO GREEN ONE Kiwi s jablkem a banánem (90 g)
Skladem
(>5 ks)
38,90 Kč
:
43,22 Kč / 100 g
Do košíku
EK004/1
Akce
114,90 Kč
–20 %
Holle BIO Rýžová kaše (250 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
91,92 Kč
:
36,77 Kč / 100 g
Do košíku
109101
Hamánek Krůta se zeleninou a rýží 6m+ (190 g)
Skladem
(>5 ks)
44,90 Kč
:
23,63 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23606150000083
Akce
49 Kč
–20 %
Holle BIO Pastinákové pyré (125 g)
Skladem
(>5 ks)
39,20 Kč
:
31,36 Kč / 100 g
Do košíku
144201
Akce
114,90 Kč
–20 %
Holle BIO Moje úplně první kašička (250 g)
Skladem
(5 ks)
91,92 Kč
:
36,77 Kč / 100 g
Do košíku
171501
SALVEST Family BIO Mango 100% (450 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
106,90 Kč
:
23,76 Kč / 100 g
Do košíku
75753
Good Gout BIO Mini bagetky s rajčátky (70 g)
Skladem
(>5 ks)
132,90 Kč
:
189,86 Kč / 100 g
Do košíku
10216
DayUp Wake&GO Tropický mix s ovesnými vločkami (120 g)
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900007
DayUp Fruits Malina (100 g)
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900060
Good Gout BIO Italské těstovinové risoni (250 g)
Vyprodáno
89,90 Kč
:
35,96 Kč / 100 g
13781
Akce
Výprodej
Hamánek Meruňka a jablko 100% ovoce 4m+ (100 g)
Skladem
(1 ks)
17,40 Kč
:
17,40 Kč / 100 g
Do košíku
FRU26490060055083
Akce
51 Kč
–20 %
Holle BIO Mrkev s bramborem a hovězím masem (190 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
40,80 Kč
:
21,47 Kč / 100 g
Do košíku
172204
DayUp Green ovocná kapsička s jogurtem a cereáliemi (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
25,90 Kč
:
25,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900080
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 7 z 11.
1
7
11
313
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.