Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Mléko a výživa
Dětská výživa
, Strana 6
Kojenecká mléka
Příkrmy
Dětské kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Dětské nápoje
Nejprodávanější
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14863
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Broskev s hruškou (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14887
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Švestka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
27463
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Meruňka s banánem (120 g)
Skladem
(>5 ks)
12760
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
313
položek celkem
Cena
17
Kč
3140
Kč
1
17
3140
Na skladě
271
Akce
76
Novinka
0
Tip
0
Zachraň mě!
20
Výhodné balení
2
Výprodej
6
Dlouhodobě snížená cena
1
Značky
Beggs
16
DayUp
19
Ella's Kitchen
65
Good Gout
50
Hamánek
43
Holle
38
Kendamil
44
LoveMade
6
Salvest Family
1
Salvest Põnn
23
Salvest Smushie
8
Věk dítěte
?
od narození
11
od ukončeného 4. měsíce
63
od ukončeného 5. měsíce
10
od ukončeného 6. měsíce
102
od ukončeného 7. měsíce
16
od ukončeného 8. měsíce
28
od ukončeného 10. měsíce
12
od ukončeného 12. měsíce
16
od ukončeného 24. měsíce
6
od 3 let
13
od 6 let
1
Vícebalení
3x (trojbalení)
4
4x (čtyřbalení)
7
5x (pětibalení)
9
6x (šestibalení)
2
Položek k zobrazení:
313
Výpis produktů
Akce
62,90 Kč
–20 %
Holle BIO Kuřecí maso (125 g)
Skladem
(>5 ks)
50,32 Kč
:
40,26 Kč / 100 g
Do košíku
127701
DayUp Power Energy Broskev Mango Matcha (100 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(3 ks)
25,90 Kč
:
25,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900089
Akce
Výprodej
Hamánek BIO Rýžová kolečka jahoda a jablko 8m+ (35 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
31,90 Kč
:
91,14 Kč / 100 g
Do košíku
FRU48400179015083
Good Gout BIO Wafle s oregánem a olivovým olejem (24 g)
Skladem
(>5 ks)
144,90 Kč
:
603,75 Kč / 100 g
Do košíku
14658
Good Gout BIO Mini rýžové koláčky s jablky (40 g)
Skladem
(>5 ks)
81,90 Kč
:
204,75 Kč / 100 g
Do košíku
27340
Kendamil BIO Nature 1 (800 g)
Skladem
(>5 ks)
619 Kč
:
773,75 Kč / 1 kg
Do košíku
92000079
Akce
47,90 Kč
–20 %
Holle BIO Brambor s hráškem a cuketou (190 g)
Skladem
(>5 ks)
38,32 Kč
:
20,17 Kč / 100 g
Do košíku
167804
Akce
89,90 Kč
–20 %
LoveMade BIO Rizoto z bulguru (185 g)
Skladem
(>5 ks)
71,90 Kč
:
38,86 Kč / 100 g
Do košíku
1004515
Good Gout BIO Hruška (4x85 g)
Skladem
(>5 ks)
149 Kč
:
43,82 Kč / 100 g
Do košíku
12746
4x Kendamil Kozí batolecí mléko 3 (500 g)
Skladem
(>5 balení)
2 156 Kč
:
1 078 Kč / 1 kg
Do košíku
35343573/4
Akce
Výprodej
Hamánek Meruňka, broskev a jablko 100% ovoce 6m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
17,40 Kč
:
17,40 Kč / 100 g
Do košíku
FRU26490420055083
Beggs BIO Smoothie s jogurtem a tropickým ovocem (120 g)
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
33,25 Kč / 100 g
Do košíku
300095
Akce
Výprodej
Hamánek Banán, broskev a jablko 100% ovoce 6m+ (100 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
17,40 Kč
:
17,40 Kč / 100 g
Do košíku
FRU26490410055083
Good Gout BIO Jablko (4x85 g)
Skladem
(>5 ks)
149 Kč
:
43,82 Kč / 100 g
Do košíku
12739
Good Gout BIO Kakaová kolečka (80 g)
Vyprodáno
144,90 Kč
:
181,13 Kč / 100 g
11206
Beggs BIO Máslová dýně a jablka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
33,25 Kč / 100 g
Do košíku
300097
Kendamil Variace mléčných kaší (600 g)
Vyprodáno
360 Kč
:
60 Kč / 100 g
92/MIX3
Akce
89,90 Kč
–20 %
LoveMade BIO Těstoviny se zeleninovým ragú (185 g)
Skladem
(>5 ks)
71,90 Kč
:
38,86 Kč / 100 g
Do košíku
1004513
Akce
Zachraň mě!
50,90 Kč
–50 %
Ella's Kitchen BIO Křupky rajče a pórek (20 g), exp. 24.10.2026
Skladem
(>5 ks)
25,45 Kč
:
127,25 Kč / 100 g
Do košíku
EK326/EXP2
DayUp Wake&GO Lesní ovoce s ovesnými vločkami (120 g)
Skladem
(>5 ks)
25,90 Kč
:
25,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900004
Hamánek BIO Rýžová kolečka malina a banán 8m+ (35 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
114 Kč / 100 g
Do košíku
FRU48400189015083
Akce
89,90 Kč
–20 %
LoveMade BIO Těstoviny bolognese (185 g)
Skladem
(>5 ks)
71,90 Kč
:
38,86 Kč / 100 g
Do košíku
1004511
Akce
47,90 Kč
–20 %
Holle BIO Špenát s bramborem (190 g)
Skladem
(>5 ks)
38,32 Kč
:
20,17 Kč / 100 g
Do košíku
106401
DayUp Power Protein Ananas Banán (100 g)
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
34,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900062
Hamánek Jáhlové rizoto s kuřecím masem 8m+ (230 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
49,90 Kč
:
21,70 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23626100055083
Kendamil Kozí kojenecké mléko 1 (500 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
559 Kč
:
1 118 Kč / 1 kg
Do košíku
35343571
Hamánek Gnocchi s hovězím masem ve smetanové omáčce 8m+ (190 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
44,90 Kč
:
23,63 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23606900000083
Akce
46 Kč
–20 %
Holle BIO Jahelné křupky s mangem (25 g)
Skladem
(>5 ks)
36,80 Kč
:
147,20 Kč / 100 g
Do košíku
144904
Akce
51 Kč
–20 %
Holle BIO Zeleninové rizoto (220 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
40,80 Kč
:
18,55 Kč / 100 g
167904
DayUp Blue ovocná kapsička s jogurtem a quinoa vločkami (120 g)
Skladem
(>5 ks)
25,90 Kč
:
25,90 Kč / 100 g
Do košíku
7799900076
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 6 z 11.
1
6
11
313
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.