Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Mléko a výživa
Dětská výživa
, Strana 5
Kojenecká mléka
Příkrmy
Dětské kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Dětské nápoje
Nejprodávanější
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14863
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Broskev s hruškou (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14887
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Švestka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
27463
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Meruňka s banánem (120 g)
Skladem
(>5 ks)
12760
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
313
položek celkem
Cena
17
Kč
3140
Kč
1
17
3140
Na skladě
273
Akce
76
Novinka
0
Tip
0
Zachraň mě!
20
Výhodné balení
2
Výprodej
6
Dlouhodobě snížená cena
1
Značky
Beggs
16
DayUp
19
Ella's Kitchen
65
Good Gout
50
Hamánek
43
Holle
38
Kendamil
44
LoveMade
6
Salvest Family
1
Salvest Põnn
23
Salvest Smushie
8
Věk dítěte
?
od narození
11
od ukončeného 4. měsíce
63
od ukončeného 5. měsíce
10
od ukončeného 6. měsíce
102
od ukončeného 7. měsíce
16
od ukončeného 8. měsíce
28
od ukončeného 10. měsíce
12
od ukončeného 12. měsíce
16
od ukončeného 24. měsíce
6
od 3 let
13
od 6 let
1
Vícebalení
3x (trojbalení)
4
4x (čtyřbalení)
7
5x (pětibalení)
9
6x (šestibalení)
2
Položek k zobrazení:
313
Výpis produktů
Beggs BIO Dětská rýže s jogurtem, banánem, mangem a malinami (120 g)
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
33,25 Kč / 100 g
Do košíku
300096
Kendamil Comfort (800 g)
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
:
748,75 Kč / 1 kg
Do košíku
92000057
Good Gout BIO Sušenky barvy & tvary (80 g)
Skladem
(>5 ks)
159 Kč
:
198,75 Kč / 100 g
Do košíku
12791
Akce
89,90 Kč
–20 %
LoveMade BIO Hovězí ragú s bramborem (185 g)
Skladem
(>5 ks)
71,90 Kč
:
38,86 Kč / 100 g
Do košíku
1004516
SALVEST Põnn BIO Mango 100% (100 g)
Skladem
(>5 ks)
43,90 Kč
:
43,90 Kč / 100 g
Do košíku
70888
Good Gout BIO Vanilková kolečka (80 g)
Vyprodáno
144,90 Kč
:
181,13 Kč / 100 g
10254
Kendamil Kozí pokračovací mléko 2 (800 g)
Skladem
(>5 ks)
999 Kč
:
1 248,75 Kč / 1 kg
Do košíku
92000019
Ella's Kitchen BIO Banán s broskví (120 g)
Skladem
(>5 ks)
56,90 Kč
:
47,42 Kč / 100 g
Do košíku
EK018
4x Kendamil Kozí pokračovací mléko 2 (500 g)
Skladem
(>5 balení)
2 156 Kč
:
1 078 Kč / 1 kg
Do košíku
35343572/4
Beggs BIO Smoothie s ovocem, jogurtem a ovesnými vločkami (120 g)
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
33,25 Kč / 100 g
Do košíku
300093
Akce
61 Kč
–20 %
Holle BIO Hovězí maso (125 g)
Průměrné hodnocení produktu je 1,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
48,80 Kč
:
39,04 Kč / 100 g
Do košíku
105801
DayUp Wake&GO Sladké Jablko s vanilkou a ovesnými vločkami (120 g)
Objednáno u dodavatele
25,90 Kč
:
21,58 Kč / 100 g
7799900006
Good Gout BIO Citronová zvířátka (80 g)
Skladem
(>5 ks)
144,90 Kč
:
181,13 Kč / 100 g
Do košíku
11770
SALVEST Põnn BIO Hruška 100% (100 g)
Skladem
(>5 ks)
43,90 Kč
:
43,90 Kč / 100 g
Do košíku
70895
Ella's Kitchen BIO Borůvky s jogurtem (90 g)
Skladem
(>5 ks)
50,90 Kč
:
56,56 Kč / 100 g
Do košíku
EK260
Akce
Výprodej
Hamánek Červené ovoce 100% ovoce 6m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
17,40 Kč
:
17,40 Kč / 100 g
Do košíku
FRU26490810055083
Ella's Kitchen BIO Mangová svačinka (70 g)
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
57 Kč / 100 g
Do košíku
EK151
Hamánek Jablko, banán, borůvky a jáhly 6m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6452900041
Zachraň mě!
Kendamil BIO Nature 1 (600 g), exp. 13.12.2026
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
:
331,67 Kč / 1 kg
Do košíku
35343618/EXP2
Kendamil Kozí kojenecké mléko 1 (800 g)
Skladem
(>5 ks)
999 Kč
:
1 248,75 Kč / 1 kg
Do košíku
35343691
Akce
57 Kč
–20 %
Holle BIO Dýně s kuřecím masem (190 g)
Skladem
(>5 ks)
45,60 Kč
:
24 Kč / 100 g
Do košíku
168004
Akce
89,90 Kč
–20 %
LoveMade BIO Dětské lasagne (185 g)
Skladem
(>5 ks)
71,90 Kč
:
38,86 Kč / 100 g
Do košíku
1004514
Hamánek Telecí se špenátem a rýží 8m+ (230 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
49,90 Kč
:
21,70 Kč / 100 g
Do košíku
FRU23626630000083
Hamánek Piškoty špaldové (120 g)
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
29,08 Kč / 100 g
Do košíku
OSTB00100
Hamánek Jablko, banán, meruňka a polenta 6m+ (100 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6456700040
Akce
89,90 Kč
–20 %
LoveMade BIO Kuřecí curry s rýží (185 g)
Skladem
(>5 ks)
71,90 Kč
:
38,86 Kč / 100 g
Do košíku
1004512
Hamánek Hruška, rakytník a jablko 100% ovoce 6m+ (100 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6456500031
Ella's Kitchen BIO Jablečná svačinka (70 g)
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
57 Kč / 100 g
Do košíku
EK148
Good Gout BIO Banánové polštářky (50 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
124,90 Kč
:
249,80 Kč / 100 g
Do košíku
27968
Hamánek Piškoty špaldové s kokosem (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
29,08 Kč / 100 g
Do košíku
OSTB00101
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 11.
1
5
11
313
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.