Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Mléko a výživa
Dětská výživa
, Strana 4
Kojenecká mléka
Příkrmy
Dětské kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Dětské nápoje
Nejprodávanější
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14863
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Broskev s hruškou (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14887
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Švestka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
27463
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Meruňka s banánem (120 g)
Skladem
(>5 ks)
12760
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
313
položek celkem
Cena
17
Kč
3140
Kč
1
17
3140
Na skladě
273
Akce
76
Novinka
0
Tip
0
Zachraň mě!
20
Výhodné balení
2
Výprodej
6
Dlouhodobě snížená cena
1
Značky
Beggs
16
DayUp
19
Ella's Kitchen
65
Good Gout
50
Hamánek
43
Holle
38
Kendamil
44
LoveMade
6
Salvest Family
1
Salvest Põnn
23
Salvest Smushie
8
Věk dítěte
?
od narození
11
od ukončeného 4. měsíce
63
od ukončeného 5. měsíce
10
od ukončeného 6. měsíce
102
od ukončeného 7. měsíce
16
od ukončeného 8. měsíce
28
od ukončeného 10. měsíce
12
od ukončeného 12. měsíce
16
od ukončeného 24. měsíce
6
od 3 let
13
od 6 let
1
Vícebalení
3x (trojbalení)
4
4x (čtyřbalení)
7
5x (pětibalení)
9
6x (šestibalení)
2
Položek k zobrazení:
313
Výpis produktů
Ella's Kitchen BIO Rajčatové těstoviny se zeleninou (130 g)
Vyprodáno
69,90 Kč
:
53,77 Kč / 100 g
EK451
Good Gout BIO Italské těstovinové hvězdičky (250 g)
Skladem
(>5 ks)
89,90 Kč
:
35,96 Kč / 100 g
Do košíku
13798
SALVEST Smushie BIO Tropical Boost (170 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
59,90 Kč
:
35,24 Kč / 100 g
Do košíku
99135
Kendamil Kozí batolecí mléko 3 (500 g)
Skladem
(>5 ks)
559 Kč
:
1 118 Kč / 1 kg
Do košíku
35343573
Ella's Kitchen BIO Jablko, borůvka a banán (120 g)
Skladem
(>5 ks)
56,90 Kč
:
47,42 Kč / 100 g
Do košíku
EK338
Hamánek Meruňka a jablko s tvarohem 8m+ (100 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6450600014
SALVEST Smushie BIO Charge Boost (170 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
59,90 Kč
:
35,24 Kč / 100 g
Do košíku
99133
SALVEST Põnn BIO Ovocné pyré s malinami (110 g)
Skladem
(>5 ks)
42,90 Kč
:
39 Kč / 100 g
Do košíku
71243
Ella's Kitchen BIO Jahoda a jablko (120 g)
Skladem
(>5 ks)
56,90 Kč
:
47,42 Kč / 100 g
Do košíku
EK017
Hamánek Jahoda a jablko s tvarohem 8m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6450100013
SALVEST Põnn BIO Jablko s borůvkami (100 g)
Skladem
(>5 ks)
43,90 Kč
:
43,90 Kč / 100 g
Do košíku
70901
SALVEST Smushie BIO Protein Boost (170 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
59,90 Kč
:
35,24 Kč / 100 g
Do košíku
99151
Kendamil Premium 4 HMO+ (800 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
529 Kč
:
661,25 Kč / 1 kg
Do košíku
35343266
SALVEST Põnn BIO Meruňka s jablkem (100 g)
Skladem
(>5 ks)
43,90 Kč
:
43,90 Kč / 100 g
Do košíku
73292
Good Gout BIO Cuketové rizoto s kozím sýrem (190 g)
Skladem
(>5 ks)
94,90 Kč
:
49,95 Kč / 100 g
Do košíku
27081
Ella's Kitchen BIO Hrušková svačinka (70 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
39,90 Kč
:
57 Kč / 100 g
Do košíku
EK149
Good Gout BIO Pórek s brambůrkem a treskou (190 g)
Vyprodáno
125,90 Kč
:
66,26 Kč / 100 g
10032
Good Gout BIO Ratatouille s quinou (190 g)
Skladem
(>5 ks)
94,90 Kč
:
49,95 Kč / 100 g
Do košíku
27043
SALVEST Smushie BIO Exotic Boost (170 g)
Skladem
(>5 ks)
59,90 Kč
:
35,24 Kč / 100 g
Do košíku
99136
Good Gout BIO Krevety s rýží, cuketou a kokosovým mlékem (190 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
125,90 Kč
:
66,26 Kč / 100 g
Do košíku
11795
SALVEST Põnn BIO Švestková šťáva s dužinou (240 ml)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
61,90 Kč
:
257,92 Kč / 1 l
Do košíku
75531
Hamánek Piškoty špaldové perníkové (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
29,08 Kč / 100 g
Do košíku
OSTB00102
SALVEST Smushie BIO Fresh Boost (170 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
59,90 Kč
:
35,24 Kč / 100 g
Do košíku
99134
SALVEST Põnn BIO Pyré z dýně, brambor a manga (110 g)
Skladem
(>5 ks)
42,90 Kč
:
39 Kč / 100 g
Do košíku
74558
Kendamil BIO Nature 1 (600 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
(>5 ks)
319 Kč
:
531,67 Kč / 1 kg
35343618
SALVEST Põnn BIO Hrušková šťáva s dužinou (240 ml)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
61,90 Kč
:
257,92 Kč / 1 l
Do košíku
75562
Good Gout BIO Mangové polštářky (50 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
124,90 Kč
:
249,80 Kč / 100 g
Do košíku
27975
Hamánek Banán s tvarohem 8m+ (100 g)
Skladem
(>5 ks)
24,90 Kč
:
24,90 Kč / 100 g
Do košíku
6451000015
SALVEST Põnn BIO Ovocné smoothie s ananasem (110 g)
Skladem
(>5 ks)
42,90 Kč
:
39 Kč / 100 g
Do košíku
72226
SALVEST Smushie BIO Green Boost (170 g)
Skladem
(>5 ks)
59,90 Kč
:
35,24 Kč / 100 g
Do košíku
99137
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 4 z 11.
1
4
11
313
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.