Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Mléko a výživa
/
Sušenky a křupky
Sušenky a křupky pro děti
, Strana 2
Sušenky
Křupky
Nejprodávanější
Ella's Kitchen BIO Křupky jahoda a banán (20 g)
Skladem
(>5 ks)
EK325
50,90 Kč
Ella's Kitchen BIO křupavé kroužky se sýrem a rajčaty (20 g)
Skladem
(>5 ks)
EK427
38,90 Kč
Ella's Kitchen BIO křupavé tyčky s kukuřicí a mrkví (16 g)
Skladem
(>5 ks)
EK428
53,90 Kč
SALVEST Põnn BIO Mangové křupky (20 g)
Skladem
(>5 ks)
78433
44,90 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
41
položek celkem
Cena
18
Kč
159
Kč
1
18
159
Na skladě
38
Akce
12
Novinka
0
Tip
0
Zachraň mě!
7
Výprodej
1
Značky
Ella's Kitchen
9
Good Gout
11
Hamánek
10
Holle
8
Salvest Põnn
3
Věk dítěte
?
od ukončeného 6. měsíce
7
od ukončeného 7. měsíce
3
od ukončeného 8. měsíce
7
od ukončeného 10. měsíce
10
od ukončeného 12. měsíce
3
Vlastnosti
BIO
30
bez lepku
4
bez laktózy
8
Položek k zobrazení:
41
Výpis produktů
Akce
87,90 Kč
–20 %
Holle Bio Lama Loops - křupavé cereální kroužky s jahodou a jablkem (125 g)
Skladem
(>5 ks)
70,32 Kč
Do košíku
14222
Zachraň mě!
104 Kč
–32 %
Holle BIO Dětské špaldové keksy (150 g), exp. 20.10.2026
Skladem
(>5 ks)
70 Kč
:
46,67 Kč / 100 g
Do košíku
143606
Akce
74,90 Kč
–20 %
Holle Bio Smoothie Drops - ovocné smoothie kousky (15 g)
Skladem
(>5 ks)
59,92 Kč
Do košíku
14273
Akce
Zachraň mě!
53,90 Kč
–24 %
Ella's Kitchen BIO křupavé tyčky s kukuřicí a mrkví (16 g), exp. 29.12.2026
Skladem
(>5 ks)
40,43 Kč
:
16 845,83 Kč / 100 g
Do košíku
EK428/EXP1
Hamánek Piškoty bezlepkové (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
34,90 Kč
:
29,08 Kč / 100 g
Do košíku
OSTB00099
Hamánek Piškoty (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
26,90 Kč
:
22,42 Kč / 100 g
Do košíku
OSTB00090
Akce
78,90 Kč
–20 %
Holle BIO Little Farm špaldové sušenky (100 g)
Skladem
(>5 ks)
63,12 Kč
:
63,12 Kč / 100 g
Do košíku
167404
Akce
99,90 Kč
–20 %
Holle Bio Ruebli Keksy - bio mrkvové sušenky (125 g)
Skladem
(>5 ks)
79,92 Kč
Do košíku
14219
Akce
Zachraň mě!
159 Kč
–50 %
Good Gout BIO Sušenky barvy & tvary (80 g), exp. 11.10.2026
Vyprodáno
79,50 Kč
:
99,38 Kč / 100 g
12791/EXP3
50,90 Kč
–24 %
Ella's Kitchen BIO Křupky rajče a pórek (20 g), exp. 19.11.2026
Skladem
(>5 ks)
38,18 Kč
:
190,90 Kč / 100 g
Do košíku
EK326/EXP3
Akce
Zachraň mě!
34,90 Kč
–37 %
Hamánek Piškoty bezlepkové (120 g), exp. 02.11.2026
Skladem
(>5 ks)
21,90 Kč
:
18,25 Kč / 100 g
Do košíku
OSTB00099/EXP2
Ovládací prvky výpisu
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 2.
1
2
41
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.