Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Kosmetika
Kosmetika, drogerie a další produkty pro ženy i muže
, Strana 2
Dámská hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
Nejprodávanější
Vlhčené ubrousky Naty bez vůně - pro citlivou pokožku (56 ks)
Skladem
(>5 balení)
BBS76
89 Kč
Deodorant bez hliníku ATTITUDE Super leaves - pomerančový květ a eukalyptus 75 g
Skladem
(1 ks)
BBS933
289 Kč
289 Kč
–10 %
Plenky Moltex Pure & Nature Midi 4-9 kg (33 ks)
Skladem
(>5 ks)
BBS364
Původně:
289 Kč
(–10 %)
260 Kč
Vlhčené ubrousky ECO by Naty bez vůně - splachovatelné - výhodné balení (3 x 56 ks)
Vyprodáno
BBS463
254 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
160
položek celkem
Cena
47
Kč
1689
Kč
1
47
1689
Na skladě
144
Akce
9
Novinka
3
Tip
0
Výhodné balení
3
Výprodej
7
Značky
ATTITUDE
56
ATTITUDE Baby leaves
4
ATTITUDE Blooming belly
1
ATTITUDE Little leaves
2
ATTITUDE Super leaves
28
ATTITUDE Super leaves Kids
1
Bella
11
Dodie
6
Eco by Naty
7
Holle
1
Moltex Pure
7
Moltex Pure & Nature
8
Naty
19
Vuokkoset
9
Položek k zobrazení:
160
Výpis produktů
Prací gel pro děti ATTITUDE s vůní hruškové šťávy 1050 ml (35 pracích dávek)
Skladem
(>5 ks)
345 Kč
Do košíku
BBS181
Natahovací plenkové kalhotky Moltex Pure & Nature XL +14 kg (18 ks)
Skladem
(>5 ks)
259 Kč
Do košíku
BBS369
Bella Mamma Poporodní kalhotky Comfort M/L (2 ks)
Vyprodáno
114 Kč
:
57 Kč / 1 ks
BE-092-ML02-W03
Akce
104 Kč
–20 %
Holle BIO Čaj pro kojící maminky (20× 1,5 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(4 ks)
83,20 Kč
:
277,33 Kč / 100 g
Do košíku
110403
Akce
666 Kč
–10 %
Novorozenecký balíček Naty
Skladem
(4 ks)
599 Kč
Do košíku
BBS905
Vyživující kondicionér pro suché vlasy ATTITUDE Super leaves - hroznový olej a olivové listy 240 ml
Skladem
(>5 ks)
298 Kč
Do košíku
BBS245
Sprchový gel ATTITUDE Super leaves - hruška a amber 473 ml
Objednáno u dodavatele
298 Kč
BBS224
Novinka
Prací gel pro děti ATTITUDE bez vůně - náhradní náplň 2 l
Skladem
(>5 ks)
545 Kč
Do košíku
BBS528
Tablety do myčky ATTITUDE bez fosfátů - ekonomické balení (70 dávek)
Skladem
(2 ks)
525 Kč
Do košíku
BBS532
Čisticí prostředek na podlahy a dřevo ATTITUDE s vůní citronové kůry 1050 ml
Skladem
(>5 ks)
149 Kč
Do košíku
BBS161
Prací gel pro děti ATTITUDE s vůní heřmánku 1040 ml (35 pracích dávek)
Skladem
(>5 ks)
345 Kč
Do košíku
BBS179
Mýdlo na ruce ATTITUDE Super leaves - citrusové listy 473 ml
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Do košíku
BBS212
Minerální opalovací krém ve spreji SPF 50+ ATTITUDE Sunly bez vůně 75 ml
Skladem
(>5 ks)
665 Kč
Do košíku
BBS255
Kondicionér lesk a objem pro jemné vlasy ATTITUDE Super leaves - sójový protein a brusinky 240 ml
Skladem
(>5 ks)
298 Kč
Do košíku
BBS244
Dětský minerální opalovací krém v tyčince SPF 50+ ATTITUDE Sunly bez vůně 60 g
Skladem
(>5 ks)
595 Kč
Do košíku
BBS262
Pánský deodorant bez hliníku ATTITUDE Super leaves - eukalyptus a šalvěj 75 g
Skladem
(>5 ks)
289 Kč
Do košíku
BBS931
Deodorant bez hliníku ATTITUDE Super leaves - hruška a amber 75 g
Skladem
(>5 ks)
289 Kč
Do košíku
BBS934
Dětská pěna do koupele ATTITUDE Baby leaves s vůní Good night 473 ml
Skladem
(>5 ks)
298 Kč
Do košíku
BBS626
+ Dárek zdarma
VUOKKOSET Menstruační kalíšek S
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
:
599 Kč / 1 ks
Do košíku
87090
+ Dárek zdarma
VUOKKOSET BIO Slipové vložky Normal (26 ks)
Skladem
(>5 ks)
89 Kč
:
3,42 Kč / 1 ks
Do košíku
70095
Odstraňovač skvrn na dětské prádlo ATTITUDE s rozprašovačem 800 ml
Skladem
(>5 ks)
195 Kč
Do košíku
BBS167
Prací gel pro děti ATTITUDE s vůní Sweet Lullaby 1050 ml (35 pracích dávek)
Skladem
(>5 ks)
345 Kč
Do košíku
BBS178
Dětské tělové mléko ATTITUDE Baby leaves s vůní hruškové šťávy 473 ml
Skladem
(3 ks)
298 Kč
Do košíku
BBS622
Natahovací plenkové kalhotky Moltex Pure & Nature Junior 9-14 kg (20 ks)
Skladem
(>5 ks)
259 Kč
Do košíku
BBS368
Bella Intimní gel HydroNatural (300 ml)
Skladem
(>5 ks)
75 Kč
:
25 Kč / 100 ml
Do košíku
BE-D05-B300-008
Bella Mamma Poporodní kalhotky Comfort XL (2 ks)
Skladem
(>5 ks)
114 Kč
:
57 Kč / 1 ks
Do košíku
BE-092-XL02-W03
Bella Mamma Síťové kalhotky XL (2 ks)
Skladem
(>5 ks)
61 Kč
:
30,50 Kč / 1 ks
Do košíku
BE-092-XL02-001
Výprodej
298 Kč
–33 %
Sprchový gel ATTITUDE Super leaves - olivové listy 473 ml
Skladem
(>5 ks)
199 Kč
Do košíku
BBS113
Dámské vložky Naty - super (12 ks)
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Do košíku
BBS202
Plenky Naty BioEmbrace Mini 3-6 kg (33 ks)
Skladem
(4 ks)
349 Kč
Do košíku
BBS451
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 6.
1
2
6
160
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.