Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Kosmetika
Kosmetika, drogerie a další produkty pro ženy i muže
, Strana 5
Dámská hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
Nejprodávanější
Vlhčené ubrousky Naty bez vůně - pro citlivou pokožku (56 ks)
Skladem
(>5 balení)
BBS76
89 Kč
Deodorant bez hliníku ATTITUDE Super leaves - pomerančový květ a eukalyptus 75 g
Skladem
(1 ks)
BBS933
289 Kč
289 Kč
–10 %
Plenky Moltex Pure & Nature Midi 4-9 kg (33 ks)
Skladem
(>5 ks)
BBS364
Původně:
289 Kč
(–10 %)
260 Kč
Vlhčené ubrousky ECO by Naty bez vůně - splachovatelné - výhodné balení (3 x 56 ks)
Vyprodáno
BBS463
254 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
160
položek celkem
Cena
47
Kč
1689
Kč
1
47
1689
Na skladě
144
Akce
9
Novinka
3
Tip
0
Výhodné balení
3
Výprodej
7
Značky
ATTITUDE
56
ATTITUDE Baby leaves
4
ATTITUDE Blooming belly
1
ATTITUDE Little leaves
2
ATTITUDE Super leaves
28
ATTITUDE Super leaves Kids
1
Bella
11
Dodie
6
Eco by Naty
7
Holle
1
Moltex Pure
7
Moltex Pure & Nature
8
Naty
19
Vuokkoset
9
Položek k zobrazení:
160
Výpis produktů
Dámské vložky Naty - normal (14 ks)
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Do košíku
BBS201
Dámské slipové vložky Naty - super (28 ks)
Skladem
(>5 ks)
109 Kč
Do košíku
BBS205
Prsní vložky pro kojící ženy ECO by Naty (30 ks)
Skladem
(>5 ks)
138 Kč
Do košíku
BBS213
Minerální balzám na rty SPF 15 ATTITUDE Sunly bez vůně - duopack 2 x 4,25 g
Skladem
(>5 ks)
245 Kč
Do košíku
BBS263
Balzám na rty ATTITUDE Super leaves - s vůní melounu 8,5 g
Skladem
(>5 ks)
135 Kč
Do košíku
BBS305
Dětské tělové mýdlo a šampon 2v1 ATTITUDE Little leaves s vůní manga 473 ml
Skladem
(>5 ks)
259 Kč
Do košíku
BBS416
Dětské tělové mýdlo a šampon 2v1 ATTITUDE Little leaves s vůní vanilky a hrušky 473 ml
Skladem
(>5 ks)
259 Kč
Do košíku
BBS415
Novinka
Prací gel ATTITUDE s vůní lučních květin - náhradní náplň 4 l
Skladem
(>5 ks)
995 Kč
Do košíku
BBS526
Prací gel ATTITUDE s vůní lučních květin 1050 ml (35 pracích dávek)
Skladem
(>5 ks)
345 Kč
Do košíku
BBS524
Dětské pěnivé mýdlo na ruce ATTITUDE Super leaves Kids s vůní vanilky a hrušky 295 ml
Skladem
(>5 ks)
179 Kč
Do košíku
BBS55
Dětské pěnivé mýdlo na ruce ATTITUDE Super leaves Kids s vůní melounu a kokosu 295 ml
Skladem
(>5 ks)
179 Kč
Do košíku
BBS57
Novinka
Prací gel ATTITUDE s vůní lučních květin - náhradní náplň 2 l
Skladem
(>5 ks)
545 Kč
Do košíku
BBS531
Dětský sprej na rozčesávání vlasů ATTITUDE Super leaves Kids s vůní melounu a kokosu 240 ml
Skladem
(>5 ks)
259 Kč
Do košíku
BBS185
Sprchový gel ATTITUDE Super leaves - kokos a lesní plody 473 ml
Skladem
(>5 ks)
298 Kč
Do košíku
BBS222
Sprchový gel ATTITUDE Super leaves - pomerančový květ a eukalyptus 473 ml
Skladem
(>5 ks)
298 Kč
Do košíku
BBS223
Pánský deodorant bez hliníku ATTITUDE Super leaves - matcha a bergamot 75 g
Skladem
(>5 ks)
289 Kč
Do košíku
BBS929
Dětský minerální opalovací krém ve spreji SPF 50+ ATTITUDE Sunly s vůní melounu a kokosu 75 ml
Skladem
(>5 ks)
665 Kč
Do košíku
BBS257
Balzám na rty ATTITUDE Super leaves - s vůní kokosu 8,5 g
Skladem
(>5 ks)
135 Kč
Do košíku
BBS304
Pánský sprchový gel ATTITUDE Super leaves - matcha a bergamot 415 ml
Skladem
(>5 ks)
329 Kč
Do košíku
BBS941
Pánský vyživující šampon a kondicionér 2v1 ATTITUDE Super leaves - pačuli a bourbon 415 ml
Skladem
(>5 ks)
329 Kč
Do košíku
BBS940
Dětská pěna do koupele ATTITUDE Baby leaves s vůní Good night 240 ml
Skladem
(>5 ks)
245 Kč
Do košíku
BBS625
2v1 dětský šampon a tělové mýdlo ATTITUDE Baby leaves s vůní Good night 240 ml
Skladem
(>5 ks)
245 Kč
Do košíku
BBS623
VUOKKOSET Pouzdro na hygienické potřeby
Skladem
(>5 ks)
59 Kč
:
59 Kč / 1 ks
Do košíku
DAREK-POUZDRO
VUOKKOSET Mycí gel na menstruační kalíšky (100 ml)
Skladem
(2 ks)
99 Kč
:
99 Kč / 100 ml
Do košíku
DAREK-GEL
Výprodej
399 Kč
–40 %
Dodie Tenké vložky do podprsenky - Denní (100 ks)
Skladem
(>5 ks)
239 Kč
:
2,39 Kč / 1 ks
Do košíku
36255
Akce
Výprodej
199 Kč
–40 %
Dodie Tenké vložky do podprsenky - Denní (30 ks)
Skladem
(>5 ks)
119 Kč
:
3,97 Kč / 1 ks
Do košíku
36002
Akce
Výprodej
299 Kč
–40 %
Dodie Sáčky na mateřské mléko (20 ks)
Skladem
(>5 ks)
179 Kč
:
8,95 Kč / 1 ks
Do košíku
01819
Akce
Výprodej
199 Kč
–40 %
Dodie Chrániče prsních bradavek (2 ks)
Skladem
(>5 ks)
119 Kč
:
59,50 Kč / 1 ks
Do košíku
36460
+ Dárek zdarma
VUOKKOSET BIO Tampon Mini (16 ks)
Skladem
(>5 ks)
119 Kč
:
7,44 Kč / 1 ks
Do košíku
88915
+ Dárek zdarma
VUOKKOSET Menstruační kalíšek M
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
:
599 Kč / 1 ks
Do košíku
87100
Ovládací prvky výpisu
Načíst 10 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 5 z 6.
1
5
6
160
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.