Počáteční mléka

Počáteční mléka Kendamil představují plnohodnotnou výživu pro všechny kojence, kteří nemůžou být kojeni. Obsahují právě ty živiny, které miminko potřebuje od narození až do jeho šesti měsíců.

Základem Prémiové řady mlék Kendamil i řady BIO mlék Kendamil je poctivé plnotučné kravské mléko. Počáteční BIO mléka jsou opatřena BIO certifikátem, takže si můžete být jisti, že skutečně vše, co v nich najdete, splňuje přísné podmínky pro jeho udělení. Základem Kendamilu Kozího kojeneckého mléka je poctivé plnotučné kozí mléko, které je pro lidský organismus dobře stravitelné. Navíc používá výhradně A2 mléko s převahou A2 β-kaseinu, které je pro miminka ještě lépe stravitelnější než ‚obyčejné‘ kozí mléko. Speciální mléka Kendamil jsou určena dětem, které řeší nějaký problém.

Všechna počáteční mléka vyvinuli odborníci na dětskou stravu ve společnosti Kendal Nutricare a vložili do nich více než 50leté zkušenosti. O jejich nasazení by však měl rozhodnout dětský lékař nebo specialista na dětskou výživu.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem