Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
Přejít na obsah
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Pokračovat do košíku
Zákaznická podpora:
+420 725 788 664
objednavky@healthfactory.cz
Blog ❀
Affiliate program: Spolupracujte s námi
O nás
Ceny v:
CZK
CZK
EUR
Přihlášení
Hledat
Nákupní košík
Prázdný košík
Mléko a výživa
Kojenecká mléka
Počáteční
,
Pokračovací
,
Batolecí a juniorská
,
BIO mléka
,
Kozí
,
Speciální
,
Pohádková balení Kendamil
,
Kreativní balení Kendamil s dárkem
Příkrmy
Ovocné příkrmy
,
Zeleninové příkrmy
,
Masozeleninové příkrmy
,
Kapsičky, svačinky
,
Hlavní jídla
,
Snídaně
,
Těstoviny a rýže
,
Mléčné a jogurtové
Dětské kaše
Mléčné kaše
,
Nemléčné kaše
,
BIO kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Sušenky
,
Křupky
Dětské nápoje
Pleny a přebalování
Jednorázové pleny
Velikost 0 (0-2,5 kg)
,
Velikost 1 (2–5 kg)
,
Velikost 2 (3–6 kg)
,
Velikost 3 (5-9 kg)
,
Velikost 4 (7-20 kg)
,
Velikost 5 (10-25 kg)
,
Velikost 6 (12-24 kg)
Plenkové kalhotky
Velikost 3 (6-11 kg)
,
Velikost 4 (7-15 kg)
,
Velikost 5 (10-18 kg)
,
Velikost 6 (12-20 kg)
,
Velikost 7 (16-26 kg)
Vzorky plen
Vlhčené ubrousky
Krémy proti opruzeninám
Přebalovací podložky a potřeby
Péče o dítě
Dětská kosmetika a drogerie
Koupel a hygiena
,
Péče o dětskou pokožku
,
Opalování miminka
,
Prací gely a aviváže
,
Mytí nádobí a lahviček
,
Dětská ECO kosmetika Beggs
Kojenecké potřeby
Zdravá výživa
Doplňky stravy
Pro ženy
,
Pro muže
,
Pro děti
,
Pro seniory
,
Zdraví a vitalita
,
Kolageny
,
Proteiny
,
Pro těhotné a kojící
Rostlinné nápoje
Ovesné
,
Pro baristy
,
Mandlové
,
Sójové
,
Rýžové
,
Kokosové
,
Na vaření
4Slim
Čekanková slazení
,
Džemy bez přidaného cukru
,
Ořechová másla
,
Tyčinky bez přidaného cukru
,
Alternativní sladidla
,
Protein crackers
BIO smoothie kapsičky
Ovocné kapsičky pro dospělé
Kávoviny (zdravé alternativy kávy)
Instantní nápoje
Nápoje s ovocnou složkou
Pro mazlíčky
Doplňky stravy pro psy
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Multifunkční
,
Imunitní systém
,
Klouby & pohyblivost
,
Močové cesty
,
Kůže & srst
,
Pro starší psy
Doplňky stravy pro kočky
Trávení
,
Klid & pohoda
,
Močové cesty
Kosmetika pro domácí mazlíčky
Kosmetika
Dámská hygiena
Tampony
,
Dámské vložky
,
Dámské slipové vložky
,
Menstruační kalíšky
,
Intimní hygiena
Kosmetika pro ženy
Pánská kosmetika
Péče o vlasy
Deodoranty
Těhotenství
Péče po porodu
Kojení
Opalování
Domácnost
4Slim
Čekanková slazení
Čekankový originál
,
Čekanková sladidla
,
Čekankové toppingy
Džemy bez přidaného cukru
Ořechová másla
Tyčinky bez přidaného cukru
LOW CARB tyčinky
,
FLAPJACK tyčinky
,
Proteinové tyčinky
Alternativní sladidla
Protein crackers
Zachraň jídlo
Akce a slevy
Značky
4Slim
Beggs
Ella's Kitchen
Good Gout
Hamánek
Joya
Kendamil
Melta
Moomin Baby
Salvest Põnn
Salvest Smushie
Zesty Paws
Měna
(CZK)
CZK
EUR
Přihlášení
Více
Domů
/
Mléko a výživa
Dětská výživa
, Strana 2
Kojenecká mléka
Příkrmy
Dětské kaše
Doplňky stravy pro děti
Sušenky a křupky
Dětské nápoje
Nejprodávanější
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Mango (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14863
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Broskev s hruškou (120 g)
Skladem
(>5 ks)
14887
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Švestka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
27463
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
48,90 Kč
–38 %
Good Gout BIO Meruňka s banánem (120 g)
Skladem
(>5 ks)
12760
Původně:
48,90 Kč
(–38 %)
29,90 Kč
Zobrazit více produktů
Řazení produktů
Nejprodávanější
Nejlevnější
Nejdražší
Abecedně
313
položek celkem
Cena
17
Kč
3140
Kč
1
17
3140
Na skladě
271
Akce
76
Novinka
0
Tip
0
Zachraň mě!
20
Výhodné balení
2
Výprodej
6
Dlouhodobě snížená cena
1
Značky
Beggs
16
DayUp
19
Ella's Kitchen
65
Good Gout
50
Hamánek
43
Holle
38
Kendamil
44
LoveMade
6
Salvest Family
1
Salvest Põnn
23
Salvest Smushie
8
Věk dítěte
?
od narození
11
od ukončeného 4. měsíce
63
od ukončeného 5. měsíce
10
od ukončeného 6. měsíce
102
od ukončeného 7. měsíce
16
od ukončeného 8. měsíce
28
od ukončeného 10. měsíce
12
od ukončeného 12. měsíce
16
od ukončeného 24. měsíce
6
od 3 let
13
od 6 let
1
Vícebalení
3x (trojbalení)
4
4x (čtyřbalení)
7
5x (pětibalení)
9
6x (šestibalení)
2
Položek k zobrazení:
313
Výpis produktů
Kendamil Premium 4 HMO+ (600 g), exp. 15.11.2026
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
279 Kč
:
465 Kč / 1 kg
92000072
Kendamil Premium 2 HMO+ (600 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
319 Kč
:
531,67 Kč / 1 kg
92000070
Ella's Kitchen BIO Dušené hovězí maso s bramborami (130 g)
Skladem
(>5 ks)
69,90 Kč
:
53,77 Kč / 100 g
Do košíku
EK110
Good Gout BIO Jahodová snídaně (70 g)
Skladem
(>5 ks)
55 Kč
:
78,57 Kč / 100 g
Do košíku
10186
Ella's Kitchen BIO Pečené kuře s nádivkou (130 g)
Skladem
(>5 ks)
69,90 Kč
:
53,77 Kč / 100 g
Do košíku
EK173
Kendamil BIO Nature 2 HMO+ (800 g)
Skladem
(>5 ks)
679 Kč
:
848,75 Kč / 1 kg
Do košíku
92000080
SALVEST Põnn BIO Cereální kaše s mangem a jablkem (110 g)
Skladem
(>5 ks)
50,90 Kč
:
46,27 Kč / 100 g
Do košíku
78822
Ella's Kitchen BIO Dětská rýže, hruška a broskve (120 g)
Skladem
(>5 ks)
56,90 Kč
:
47,42 Kč / 100 g
Do košíku
EK168
Ella's Kitchen BIO křupavé kroužky se sýrem a rajčaty (20 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
38,90 Kč
:
194,50 Kč / 100 g
Do košíku
EK427
Good Gout BIO Kukuřice s kachním masem (190 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
125,90 Kč
:
66,26 Kč / 100 g
Do košíku
27371
Ella's Kitchen BIO Křupky jahoda a banán (20 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
50,90 Kč
:
254,50 Kč / 100 g
Do košíku
EK325
Ella's Kitchen BIO křupavé tyčky s kukuřicí a mrkví (16 g)
Skladem
(>5 ks)
53,90 Kč
:
22 458,33 Kč / 100 g
Do košíku
EK428
SALVEST Põnn BIO Ovesná kaše se švestkou, černým rybízem a kokosem (110 g)
Skladem
(>5 ks)
50,90 Kč
:
46,27 Kč / 100 g
Do košíku
78624
Ella's Kitchen BIO Hruška, hrášek a brokolice (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
54,90 Kč
:
45,75 Kč / 100 g
Do košíku
EK014
SALVEST Põnn BIO Banán s borůvkou a obilnými vločkami (110 g)
Skladem
(>5 ks)
42,90 Kč
:
39 Kč / 100 g
Do košíku
71137
SALVEST Põnn BIO Mangové křupky (20 g)
Skladem
(>5 ks)
44,90 Kč
:
224,50 Kč / 100 g
Do košíku
78433
Good Gout BIO Batáty s vepřovým masem (190 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
94,90 Kč
:
49,95 Kč / 100 g
Do košíku
27029
Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Vyprodáno
529 Kč
:
661,25 Kč / 1 kg
35343265
Good Gout BIO Špagety s lilkem a hovězím masem (2x190 g)
Skladem
(>5 ks)
134,90 Kč
:
35,50 Kč / 100 g
Do košíku
14610
Good Gout BIO Vanilkový dezert s hruškou (90 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
61,90 Kč
:
68,78 Kč / 100 g
Do košíku
27593
Ella's Kitchen BIO Zeleninové lasagne se sýrem (130 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
69,90 Kč
:
53,77 Kč / 100 g
Do košíku
EK226
Ella's Kitchen BIO Mango, hruška a papája (120 g)
Skladem
(>5 ks)
56,90 Kč
:
47,42 Kč / 100 g
Do košíku
EK208
Ella's Kitchen BIO Batáty, dýně a jablko (120 g)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
54,90 Kč
:
45,75 Kč / 100 g
Do košíku
EK015
Good Gout BIO Mangová snídaně (70 g)
Skladem
(>5 ks)
55 Kč
:
78,57 Kč / 100 g
Do košíku
10735
Good Gout BIO Mrkev s farmářským kuřátkem (190 g)
Skladem
(>5 ks)
94,90 Kč
:
49,95 Kč / 100 g
Do košíku
27012
SALVEST Põnn BIO Kuřátko se zeleninovým pyré (110 g)
Skladem
(>5 ks)
50,90 Kč
:
46,27 Kč / 100 g
Do košíku
71113
Dlouhodobě snížená cena
4x Kendamil Nature 3 HMO+ (600 g)
Skladem
(1 ks)
1 096 Kč
:
456,67 Kč / 1 kg
Do košíku
35343620/4
SALVEST Põnn BIO Pyré z pastináku a batátů (100 g)
Skladem
(>5 ks)
43,90 Kč
:
43,90 Kč / 100 g
Do košíku
79300
Ella's Kitchen BIO Dětská rýže, banán a meruňka (120 g)
Skladem
(>5 ks)
56,90 Kč
:
47,42 Kč / 100 g
Do košíku
EK105
SALVEST Põnn BIO Jahodové křupky (20 g)
Skladem
(>5 ks)
44,90 Kč
:
224,50 Kč / 100 g
Do košíku
76644
Ovládací prvky výpisu
Načíst 30 dalších
Stránkování
Nacházíte se na straně 2 z 11.
1
2
11
313
položek celkem
Nahoru
Odborník na naše produkty
Jsme distributor hlavních značek našeho e-shopu. Nebojte se nás na cokoliv zeptat.
Věrnostní program Premium
Sbírejte body, které vyměňte za slevu.
Doručení již od druhého dne
Doprava zdarma od 1 499 Kč.
Ověřeno zákazníky
97 % nás doporučuje.