Oslavte s Kendamilem 3. narozeniny!

kendamil_narozeniny

Jsou tomu tři roky, co první miminko v České republice a poté i na Slovensku ochutnalo mlíčko Kendamil. Za tu dobu i Kendamil pořádně vyspěl a dnes je ho pořádný kus! A má co nabídnout!

Ve třech letech už mrňous není žádný malý drobeček, nicméně je to stále ještě dítě – a to to nejmilovanější! „Jsme nesmírně rádi, že na Kendamilu vyrostla první generace spokojených českých dětí. Když jsme uvažovali o produktu z oblasti dětské výživy, který bychom rádi uvedl na český trh, hledali jsme takový, který by dětem i jejich maminkám nabízel benefity, které jiné výrobky na českém trhu nenabízely. Stejně jako pediatři zastáváme názor, že nejlepším způsobem výživy kojenců je mateřské mléko, ale pokud miminka z jakéhokoli důvodu kojit nemůže nebo pokud se později rozhodne pokračovat s umělou kojeneckou výživou, měla by mít možnost sáhnout po skutečné kvalitě,“ vysvětluje Kristýna Valentová, jednatelka společnosti Health Academy, oficiálního českého distributora značky Kendamil. Výsledkem je fakt, že si nezaměnitelnou mléčnou chuť dětské kojenecké výživy Kendamil zamilovalo obrovské množství dětí a spolu s nimi také jejich rodiče. Jedinečné složení mlék i kaší Kendamil totiž dělá spokojenější nejen děti, ale i jejich mámy a táty.

Hledáme nová řešení 

Tak, jako rostou děti a zvyšují se jejich nároky, roste a vyvíjí se i značka Kendamil. K základní prémiové řadě a řadě BIO/organických mlék proto záhy přibyly prémiové a BIO/organické řady kaší. A protože víme, že se nerodí jen bezproblémová miminka, a protože ta nejmilovanější jsou pro nás všechna, využili jsme více než 50letých zkušeností a vyvinuli výživu také pro ty, kteří řeší nějaký problém. Dnes tak můžeme ve spolupráci s dětskými lékaři nabídnout pomoc dětem, u kterých se projevila například nesnášenlivost na laktózu a pro které máme bezlaktózový Kendamil. Výživu máme také pro kojence se sklony k zácpě a kolice, a to v podobě antikolikového Kendamilu s částečně hydrolizovaným proteinem. Naší nejžhavější novinkou jsou Kendamil Kozí kojenecké, pokračovací i batolecí mléka, která v sobě snoubí přednosti dobře stravitelného kozího mléka a mléka pocházejícího od vybraných dojnic, které po rodičích zdědily speciální gen, díky němuž je jejich mléko ještě lépe stravitelnější a méně alergizující, a je tedy vhodné i pro citlivá bříška.

 kozi_mleko_kruh

I starší děti jsou naše

Protože slavíme 3. narozeniny, a protože naši první Kendamilci jsou stejně staří jako my, máme pro ně dárek. Pro všechny, kteří už se rozhodli přestat s mlékem, ale Kendamil si zamilovali, máme nápoj, díky kterému budou přirozeně prospívat i dál. Od 3 do 10 let můžou mlsat a přijímat potřebné živiny s nápojem Kendakids. Stejně jako naše kojenecká mléka Kendamil obsahuje i Kendakids 100% přírodní tuk z plnotučného mléka, získaného od volně se pasoucích krav. To je také velká část tajemství, které stojí za jeho lahodnou chutí. Mimochodem, právě lahodná chuť produktů značky Kendamil a jejich vyvážená nutriční hodnota je důvod, proč si je oblíbila i britská královská rodina.

Mluvíme už 4 jazyky

Být šetrný k přírodě a životnímu prostředí je také filozofie společnosti Health Academy, která na tomto základě roste. „Spojili jsme se proto s dalšími producenty dětské výživy, kteří mají stejné hodnoty, a snažíme se jejich produkty zpřístupnit českým dětem,“ podotýká její jednatel Michal Valent. Zastáncem BIO produkce a ekologického zemědělství je i francouzská značka Good Gout, která je esencí francouzského přístupu ke gurmánství. Její filozofie a produkty vychovávají malé strávníky k rozeznávání chutí, jejich rozvoji a vytváření správných stravovacích návyků. Její portfolio zahrnuje nejen zeleninové, ovocné či masovo-zeleninové příkrmy v praktických kapsičkách, ale také hotová jídla, která maminkám šetří čas.

GG_vanilkova_kolecka

Nejnovější produkty, které doplňují naši nabídku, jsou výrobky skandinávské firmy Salvest. Suroviny, z kterých vznikají pod značkami Põnn (dětské příkrmy), Muuti (ovocné kapsičky), Smushie (vydatné svačinky) a Prestó (polévky), jsou samozřejmě v BIO kvalitě. A nejen to. V rámci udržitelné produkce pocházejí z lokálních zdrojů, které se nacházejí maximálně 100 km od továrny, kde se následně zpracovávají. Odpadá tak nesmyslně dlouhé převážení, což snižuje uhlíkovou stopu a přispívá k tomu, aby i naše planeta mohla lépe dýchat.

ponn_hruska

Na tomto místě je vlastně zapotřebí uvést, že všechny výrobky jsou dnes dostupné nejen českým, ale v současné chvíli také slovenským, polským a díky obchodním partnerům i maďarským dětem.

Máme něco i pro maminky

Kendamil samozřejmě myslí i na maminky a nastávající maminky. Ty se už co nevidět můžou těšit na instantní nápoj Kendamom s obsahem vitamínů, minerálů a omega-3 nenasycených mastných kyselin, které jim pomůžou lépe zvládnout těhotenství a následné mateřství. A pro všechny, kteří potřebují doplnit živiny nebo mít po ruce rychlý a dostupný zdroj energie, už teď máme nutričně vyvážený mléčný nápoj Kendalife, který je vhodný jako částečná náhrada jídla nebo jako bohatý zdroj živin, například pro sportovce nebo rekonvalescenty.

Naše síla jste vy!

Ve chvílích, kdy jsme se potýkali s překážkami, ať už lidskými, technickými nebo legislativními, pro nás byly (a stále jsou) velkou vzpruhou a hnacím motorem reakce spokojených maminek. Zejména ty na sociálních sítích nám dávaly (a stále dávají) energii pro naše další snažení.

„Skvělé!!! Bohužel jsem se skoro do 6. měsíce nechala přesvědčit manželem, ať pokračujeme v jedné nejmenované značce, a dělala jsem chybu! Pak jsem přešla na Kendamil a super! Zácpa pryč a chutnal našemu nenažránkovi???? Pokračujeme v něm dál ❤,“ Tereza Maršálková.

„Nejlepší mlíčko. ❤️ Od doby, kdy ho syn pije, nemá žádné bolení bříška a moc mu chutná. ☺️ Nedám na něj dopustit,“ Markéta Dufková.

Takové reakce nemůžou zůstat bez odezvy. A my vám za ně moc, moc děkujeme!

deti_kendamil_narozeniny_banner