Nová mléka Kendamil

Kendamil Kendamil

Základem nové vylepšené receptury kojeneckých a batolecích mlék Kendamil Premium a Kendamil BIO Nature je především plnotučné kravské mléko od volně se pasoucích krav s přirozeným obsahem mléčného tuku. Receptury vznikly na základě 60letého výzkumu a vývoje a jsou inspirované složením mateřského mléka.

Benefit Kendamil mléka

Z plnotučného mléka

Benefit Kendamil mléka

Oligosacharid mateřského mléka (3´GL)

Benefit Kendamil mléka

Prebiotika GOS1 a FOS2

Benefit Kendamil mléka

DHA rostlinného původu3

Benefit Kendamil mléka

Bez palmového oleje, rybího oleje a sóji

Benefit Kendamil mléka

Příjemná mléčná chuť

Speciální postup zpracování zajišťuje příjemnou mléčnou chuť. Pokračovací a batolecí mléka obsahují kyselinu dokosahexaenovou (DHA) rostlinného původu, kterou Kendamil získává z mořských řas.

Kendamil Premium je vylepšený zevnitř i zvenku. Pokračovací a batolecí mléka jsou obohacena o kombinaci prebiotik (GOS a FOS) a oligosacharidu mateřského mléka HMO (3’GL).

Pro rodiče, kteří preferují biopotraviny, je vhodnou variantou Kendamil BIO Nature. Základem kojeneckých a batolecích mlék Kendamil BIO Nature je plnotučné BIO mléko z ekologických farem, které je obohaceno o oligosacharid mateřského mléka HMO (3’GL) a prebiotické oligosacharidy GOS.

Kendamilu záleží nejen nanašich nejmilovanějších, ale i na naší planetě. Obal mlék Kendamil Premium i Kendamil BIO Nature je plně recyklovatelný.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem