Akce Věrnostního programu Premium

Akce Akce

Za Váš nákup produktů značek Kendamil, Kendamum, Good Gout, Salvest Põnn, Dodie, Muumi Baby, Vuokkoset nebo Ella's Kitchen nyní získáte 3x více Premium bodů. Doplňte si zásoby mléka, příkrmů,  kosmetiky a plen prémiové kvality a v příštím nákupu proměňte nasbírané body v super slevu. Před tím se stačí zdarma zaregistrovat do našeho Věrnostního programu Premium.

Jak to funguje?

Za každý 1 nasbíraný Premium bod můžete ve vašem následujícím nákupu uplatnit slevu 1 Kč. Například při nákupu mléka Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g) získáte v této akci 63,48 Premium bodů. To není málo, co říkáte? Kolik bodů přesně za každý produkt získáte najdete v produktové kartě každého produktu.

Víte, že....
Smyslové BIO sušenky Barvy & tvary pozitivně ovlivňují vývoj batolete, napomáhají rozvoji jemné motoriky a rozvíjejí koordinaci ruka-oko. Sušenky byly vyvinuty ve spolupráci s expertem na montessori výuku a drželi se jejího motta: Pomoz mi, abych to dokázal sám. Pomůžete i vy vašemu miminku?

Akce platí 8.4. - 14.4. 2024 pro členy Věrnostního programu Premium (registrace je zdarma). Neplatí na počáteční mléčnou výživu. Uplatnění slevových kódů nelze kombinovat s uplatněním nasbíraných bodů ve stejném nákupu.

Využijte slevový kód:
DENMATEK

* Slevový kód platí pouze 6.-8.5.2022 a nevztahuje se na počáteční mléčnou výživu, pohádková a XXL balení mlék Kendamil a produkty v akci.

Kategorie

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 23 položek celkem