Akce Věrnostního programu Premium

Mlsání v rytmu montessori výuky

Akce Akce

Za Váš nákup nyní získáte 3x více Premium bodů. Doplňte si zásoby mléka, příkrmů nebo kaší prémiové kvality a v příštím nákupu proměňte nasbírané body v slevu. Před tím se stačí zdarma zaregistrovat do našeho Věrnostního programu Premium.

Náš tip: Ochutnejte nové kaše Kendamil královské kvality. Vylepšené složení v krásných nových obalech.

Jak to funguje?

Za každý 1 nasbíraný Premium bod můžete ve Vašem následujícím nákupu uplatnit slevu 1 Kč. Například při nákupu mléka Kendamil 3 (800 g) získáte v této akci 52,68 Premium bodů. To není málo, co říkáte?

Víte, že....
Smyslové BIO sušenky Barvy & tvary pozitivně ovlivňují vývoj batolete, napomáhají rozvoji jemné motoriky a rozvíjejí koordinaci ruka-oko. Sušenky byly vyvinuty ve spolupráci s expertem na montessori výuku a drželi se jejího motta: Pomoz mi, abych to dokázal sám. Pomůžete i vy vašemu miminku?

Akce platí 26. 9. - 2. 10. 2022 pro členy Věrnostního programu Premium (registrace je zdarma). Neplatí na počáteční mléčnou výživu. Uplatnění slevových kódů nelze kombinovat v uplatněním nasbíraných bodů ve stejném nákupu.

Využijte slevový kód:
DENMATEK

* Slevový kód platí pouze 6.-8.5.2022 a nevztahuje se na počáteční mléčnou výživu, pohádková a XXL balení mlék Kendamil a produkty v akci.

Naše kategorie:

Akce na Kendamil Akce na Salvest Ponn

Top produkty:

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem