Vyhrajte Montessori hračky

a další super ceny

Nakupte během října 2022 jakýkoliv produkt prémiových značek Kendamil, Good Gout, Salvest, Ella's Kitchen nebo Beginnings a nejpozději 31. října se v tomto formuláři zaregistrujte do naší soutěže. Vylosujeme 10 šťastných výherců. Soutěžte o krásné Montessori hračky od českého výrobce ELIS DESIGN a poukazy na dětskou výživu.

Co můžete vyhrát?

1. cena

1. cena

Výherce získá krásnou a zábavnou výukovou hračku Activity board liška v hodnotě 2700 Kč. Dále obdrží kupón na libovolnou výživu Kendamil, Good Gout, Ella’s Kitchen nebo Salvest v hodnotě 2000 Kč s dopravou zdarma.

2. cena

2. cena

Druhý výherce získá Rostoucí učicí věž v hodnotě 2500 Kč, která je praktickým pomocníkem do každé domácnosti s malými dětmi. Dále obdrží kupón na libovolnou výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen nebo Salvest v hodnotě 1500 Kč s dopravou zdarma.

3. cena

3. cena

Třetí výherce se může radovat ze Suchého dětského bazénku s míčky prémiové kvality v hodnotě 2000 Kč.  Zábava, která příznivě ovlivňuje vývoj dítěte. Dále získá kupón na libovolnou výživu Kendamil, Good Gout, Ella’s Kitchen nebo Salvest v hodnotě 1500 Kč s dopravou zdarma.

4.-10. cena

4. a 5. cena

Kupón na libovolnou výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen nebo Salvest v hodnotě 1500 Kč s dopravou zdarma.

6. a 7. cena

Kupón na libovolnou výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen nebo Salvest v hodnotě 1000 Kč s dopravou zdarma.

8. až 10. cena

Kupón na libovolnou výživu Kendamil, Good Gout, Ella's Kitchen nebo Salvest v hodnotě 500 Kč s dopravou zdarma.

Registrovat se do soutěže »

Elis DesignPoctivé dřevěné hračky do soutěže věnoval přední český výrobce ELIS DESIGN. V jeho dílnách vznikají nejen hračky, ale i kompletní výbava dětských pokojíčků. Více o něm zjistíte na elisdesign.cz.

Pořadatelem soutěže je Health Academy s. r. o. Kompletní pravidla soutěže naleznete zde.

Nejprve je třeba nakoupit:

Top produkty:

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem