Akce pro členy Věrnostního programu Premium

Mlsání v rytmu montessori výuky

Akce Akce

Pouze členové Věrnostního programu Premium nyní získají při nákupu alespoň 3 kusů mlék Kendamil akční cenu. Akce platí na klasickou i BIO řadu 800 g mlék a kozí mléka Kendamil.

Akční cena pro členy při nákupu 3 kusů:

  • Kendamil 2 nebo 3 (800 g) … 379 Kč / kus
  • Kendamil BIO Nature 3 … 517 Kč / kus
  • Kendamil Kozí 2 nebo 3 … 853,60 Kč / kus

Akce platí 13. 3. - 19. 3. 2023 pouze pro členy Věrnostního programu Premium. Cena se automaticky projeví v košíku. Pokud nejste ještě členem, stačí se jen zde zdarma zaregistrovat zde zdarma zaregistrovat. Je to snadné.

Jak program funguje?

Za každou utracenou 1 Kč získáte do svého účtu 1 Premium bod. Nasbírané body si můžete ve Vašem následujícím nákupu vyměnit za slevu. Za každý 1 bod je sleva 1 Kč. 

Víte, že....
Smyslové BIO sušenky Barvy & tvary pozitivně ovlivňují vývoj batolete, napomáhají rozvoji jemné motoriky a rozvíjejí koordinaci ruka-oko. Sušenky byly vyvinuty ve spolupráci s expertem na montessori výuku a drželi se jejího motta: Pomoz mi, abych to dokázal sám. Pomůžete i vy vašemu miminku?

Akce neplatí na počáteční mléčnou výživu. Uplatnění slevových kódů nelze kombinovat v uplatněním nasbíraných bodů ve stejném nákupu.

Využijte slevový kód:
DENMATEK

* Slevový kód platí pouze 6.-8.5.2022 a nevztahuje se na počáteční mléčnou výživu, pohádková a XXL balení mlék Kendamil a produkty v akci.

Produkty v akci:

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem