Novinky Good Gout

Grafika_Novinky-GG-1160x340_opti

 

První ryba v talíři malého gurmána

Ryby do jídelníčku patří již od uk. 4. měsíce. Zatímco v minulosti se doporučovalo zařadit ryby do dětského jídelníčku až po dovršení jednoho roku, současní výživoví poradci radí začít s jejich postupným zaváděním už mnohem dříve – mezi 4. a 6. měsícem věku dítěte.

Konzumace rybího masa je zdraví vysoce prospěšná, a to hlavně proto, že snižuje riziko onemocnění kardiovaskulárního systému. Rybí maso je lehce stravitelné, při kuchyňském zpracování nevyžaduje dlouhou dobu přípravy ani vysoké teploty. 

Zvláště mořské ryby, jako je losos nebo treska, jsou zdrojem vysoce kvalitních bílkovin, omega-3 mastných nenasycených kyselin a v neposlední řadě jódu. Jejich příjem z kapsiček je naprosto bezpečný. Na rozdíl od kupovaných ryb totiž máte příjem naprosto pod kontrolou, protože kapsičky obsahují ryby pouze v přiměřeném množství. Všechny ryby v našich produktech navíc pocházejí výhradně z trvale udržitelných zdrojů a nesou certifikát MSC. Značení zaručuje, že rybářská společnost využívá populace ryb a dalších mořských plodů udržitelným způsobem a o danou rybářskou oblast se také stará. 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.