BIO Efekt lupa
  • 1 z 10
 

Good Gout BIO variace kapsiček Tropické léto (4x120 g)

 
Dostupnost Vyprodáno
199 Kč
173,04 Kč bez DPH
Kód produktu 70104148
Značka Good Gout
Webová stránka značky goodgout.cz
Kategorie Dětské příkrmy
Položka byla vyprodána...
 

Od michelinských šéfkuchařů a odborníků na výživu

Na kombinaci potěšení a správné výživy není nic nadpřirozeného. Je ovšem zapotřebí mít kolem sebe ty správné lidi. Naši rodiče proto odešli hledat talentované kuchaře. Jednomu z nich, majiteli francouzské michelinské restaurace Carré des Sens, pak předali své kuchařské žezlo. Ten se tak o produkty Good Gout už pět let stará spolu s týmem z oddělení výživy Pasteurova institutu ve francouzském Lille, který naše kuchaře zásobuje cennými radami a předává jim nejnovější odborné vědecké poznatky.
Od rodičů,
pro rodiče
100% bio
produkty
100% vynikající
chuť

Good Gout BIO variace kapsiček
Tropické léto (4x120 g)

Exotické ovoce - mango, banán a fíky v souladu se stálicemi jako jsou jahody a jablíčka - perfektní spojení, kterému nelze říci ne! Je na čase, aby naše děti znaly pravé chutě bio ovoce a proto je tady Good Gout a jeho tým!
obsahuje jen to nejlepší pro spokojené bříško
Good Gout BIO Mango 120 g:
99,9 % bio manga
bio citronová šťáva
nic víc
Good Gout BIO Jahoda s banánem 120 g:
55 % bio jahody
45 % bio banány
bio citronová šťáva
Good Gout BIO Banán 120 g:
85 % bio banánu
14,9 % voda
bio citronová šťáva
Good Gout BIO Jablko a fíky 120 g:
60 % bio jablek Gala
40 % bio fíky
bio citronová šťáva

Proč pro vaše děťátko zvolit ovocné kapsičky Good Gout?

Protože náš recept je jednoduchý, krátký a úplný: připravený michelinskými šéfkuchaři a klade důraz na jedno ovoce, aby se děťátko naučilo rozpoznávat ty pravé chutě.
Protože naše výrobky jsou 100% bio. Žádné ze surovin nebyly během pěstování ošetřeny GMO, pesticidy ani žádnými umělými hnojivy.
Protože náš obal je jak přitažlivý, tak praktický. Je znovu uzavíratelný a zaručí tím, že vaše děťátko bude mít svou stravu vždy čerstvou.

Žili byli jeden táta a jedna máma

Oba měli zálibu v jídle, takže jim nebylo fuk ani to, co jedí jejich děti. Na talíř jim tedy servírovali jen pokrmy, kterým sami věřili a které považovali za nejlepší. Časem je napadlo, že by mohli změnit svět dětské výživy, kdyby stejné dobroty připravovali také pro ostatní děti. Spojili se tedy s dalšími lidmi, vyhledali nejlepší kuchaře a znalce potravin v zemi a pustili se do přípravy jídel, která jsou kvalitní a navíc dětem chutnají.
Přesvědčte se sami: Aby bylo jídlo pro chuťové pohárky co nejlépe čitelné, obsahuje vždyjednu hlavní složku a u hlavních jídel nejméně 60 % základní složky pokrmu. Tu láskyplně doplňuje jen několik dalších ingrediencí. A proč? Protože v jednoduchosti je síla! Recepty jsou obohaceny netradičními ingrediencemi, jako je sladká máta, klementinková šťáva nebo třeba bobule jalovce. Vše v BIO kvalitě!
Originální
receptura
100% BIO
Jednoduché
složení

Máma

Táta

Upozornění

Je libo jinou ovocné kapsičky?

prohlédnout další
Hmotnost 0.5 kg
Věk dítěte (?) od ukončeného 4. měsíce
Vlastnosti BIO
Vícebalení 4x (čtyřbalení)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.